Kategorie Hydratace

Článek
Péče o pokožku rukou v zimě: Základem je dokonalá hydratace a regenerace
Péče o pokožku rukou v zimě: Základem je dokonalá hydratace a regenerace S příchodem nejstudenějšího období v roce si naše ruce zaslouží speciální péči. Jejich pokožka v zimě velmi trpí. Pokud o své ruce nebudete náležitě pečovat, bude jejich kůže suchá, drsná a šupinatá. Může však také bolestivě praskat. Jakým způsobem byste se tedy měli v zimě starat o pokožku svých rukou?
Článek
Popraskané paty dokážou potrápit i v zimě: Co na ně platí?
Popraskané paty dokážou potrápit i v zimě: Co na ně platí? Popraskané paty nás trápí nejenom v létě. S hlubokými prasklinami na patách často bojujeme i během chladných měsíců. Pokud se tento problém týká i vás, jak se prasklin co nejrychleji zbavíte a jak pro příště předejdete jejich vzniku?
Článek
Zařaďte okurky do svého letního jídelníčku: Podpoříte své zdraví a zhubnete
Zařaďte okurky do svého letního jídelníčku: Podpoříte své zdraví a zhubnete Když se potřebujeme v létě osvěžit něčím zdravým, automaticky sáhneme po vodním melounu. Ovšem je tu i další zelenina, na kterou často zapomínáme. Řeč je o obyčejné okurce, která má pro naše tělo spoustu zdravotních benefitů a pomůže nám i zhubnout. Proč byste ji měla do svého letního jídelníčku zařadit i vy?
Článek
Chcete přejít na přírodní kosmetiku? Tohle vás čeká!
Chcete přejít na přírodní kosmetiku? Tohle vás čeká! Jaro je symbolem znovuzrození. Využijte toho a nechte také svou pleť, ať se znovuzrodí s přírodní kosmetikou! Že se bojíte? Nevíte, co od ní máte očekávat a jak na přírodní kosmetiku vůbec přejít? Odpověď na nejčastější otázky o přírodní kosmetice vám poskytnou právě následující řádky!
Článek
7 tipů jak se bránit proti vráskám
7 tipů jak se bránit proti vráskám Tak, jak nám postupně přibývají roky, získáváme zkušenosti a jsme v mnoha ohledech moudřejší. Mimo to nám však postupně přibývají i vrásky, které se stávají strašákem mnoha žen. Existuje však několik způsobů, jak riziko vzniku vrásek eliminovat
Článek
Když vaše tělo volá o pomoc: Osm signálu, že do sebe dostáváte opravdu málo vody!
Když vaše tělo volá o pomoc: Osm signálu, že do sebe dostáváte opravdu málo vody! Bez vody není život. Každá živá bytost na planetě ji potřebuje. Pomáhá tělu správně fungovat, ale nezapomínejte, že voda hydratuje tělo jen v případě, když konzumujete čistou vodu.
Článek
Používáte olivový olej jen při vaření? 6 způsobů, jak ho využít i pro krásu
Používáte olivový olej jen při vaření? 6 způsobů, jak ho využít i pro krásu Olivový olej najdeme ve většině domácností především v kuchyni. Skvěle se hodí do salátů, zálivek a využijete ho i při přípravě teplých pokrmů. Věděly jste ale, že ho můžete využít i jako skvělý kosmetický přípravek?
Článek
5 potravin, díky kterým bude vaše pokožka dokonale hydratovaná
5 potravin, díky kterým bude vaše pokožka dokonale hydratovaná Voda je pro naše tělo zcela nezbytná. I přes tento fakt však mnozí lidé pitný režim zanedbávají, což se poté nezbytně odráží i na kvalitě jejich pokožky. Tyhle potraviny vám pomohou vodu doplnit a tím napomoci, aby vaše pokožka byla pružná a plná života.