Kategorie Infekce

Článek
Domácí sirup proti kašli vyrobíte během pár minut: Jeho základ tvoří tymián
Domácí sirup proti kašli vyrobíte během pár minut: Jeho základ tvoří tymián Období nepříjemných respiračních onemocnění, které doprovází vlhký či suchý dráždivý kašel je opět tu. Abyste byli opět brzy fit, nemusíte hned běžet do lékárny. Pomůže vám také domácí sirup proti kašli. S takovým vlhkým kašlem si poradíte zejména díky tymiánu.
Článek
Trápí vás popraskané koutky úst? Vsaďte na vitamin B, zinek a železo
Trápí vás popraskané koutky úst? Vsaďte na vitamin B, zinek a železo Popraskané koutky úst dokážou pořádně zkomplikovat život. A to zvlášť v zimě. Bolí vás, pálí vás, nemůžete kvůli nim pořádně otevřít pusu a navíc kazí váš perfektní vzhled. Jejich příčinou je nejčastěji nedostatek zinku, železa a vitamínů řady B. Může je způsobovat i skrytá infekce. Jakým způsobem se popraskaných koutků co nejrychleji zbavíte?
Článek
Půjčujete svým kámoškám šminky? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte
Půjčujete svým kámoškám šminky? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte Pamatujte: Chlap ani kosmetika se nikdy nepůjčují, a to ani nejlepší kamarádce nebo sestře. Ve druhém případě byste si mohla zadělat na infekce, záněty, opary nebo kožní onemocnění. I když půjčení takové řasenky vypadá na první pohled nevinně, později by se vám to mohlo nepříjemně vymstít. Buďte majetnická a vše si nechte jenom pro sebe!
Článek
Nastal čas k posílení imunity: Známe pár jednoduchých triků, jak na to
Nastal čas k posílení imunity: Známe pár jednoduchých triků, jak na to Na obzoru jsou nekonečné dny plné podzimních plískanic a mrazivých zim. Proto momentálně nastává ten správný čas, abyste si posílili imunitu. Budete tak dostatečně odolní před náporem bacilů, který na vás během následujících chladných měsíců zaútočí. Svou imunitu můžete pravidelně trénovat a posilovat třeba následujícími způsoby.
Článek
Jaká rizika s sebou přináší nošení tang?
Jaká rizika s sebou přináší nošení tang? Každá žena se ráda ve svém spodním prádle cítí smyslně a sexy, proto žádné z nás nesmí v šuplíku se spodním prádlem chybět tanga. Ačkoliv nepatří mezi nejpohodlnější spodní prádlo, muži na ně nedají dopustit. Jenže co jiného kromě nepohodlí nošení tang přináší a v jakých situacích byste na tanga měla raději zapomenout?
Článek
Navštěvujete koupaliště či aquaparky? Pozor na tyto nebezpečné bakterie
Navštěvujete koupaliště či aquaparky? Pozor na tyto nebezpečné bakterie Letní počasí se většinou nese v duchu vodních radovánek a spouta z nás proto ráda chodí na koupaliště či do aquaparku. Jenže kromě toho, že voda v bazénech obsahuje sliny, pot, moč a v některých případech i výkaly, existuje ještě něco, co je pro naše zdraví opravdu nebezpečné.
Článek
Jejich milovaná dvouletá holčička umřela poté, co si hrála na zahradě. Teď chtějí varovat všechny rodiče!
Jejich milovaná dvouletá holčička umřela poté, co si hrála na zahradě. Teď chtějí varovat všechny rodiče! Podobných příběhů se bohužel v poslední době objevuje často a lidé neustále tento problém podceňují. Kanley Ratliffova, které byly pouhé 2 roky, žila se svými rodiči v Indianě a byla to veselá malá holčička, která zbožňovala hrát si venku na zahradě. Jenže to, co milovala nejvíc, se jí stalo osudným…
Článek
Málem zemřela, protože špatně použila tampón. Teď chtějí všechny ostatní varovat!
Málem zemřela, protože špatně použila tampón. Teď chtějí všechny ostatní varovat! O tom zda jsou tampóny pro nás ženy v průběhu menstruace škodlivé či ne, se vedou již delší dobu opravdu vášnivé debaty. Jedna půlka žen by si své dny bez nich nedokázala představit a ta druhá je bez rozmyšlení zamítne. Jenže jak se říká – „na každém šprochu pravdy trochu“.
(1) Načíst více