Kategorie Infekce

Článek
Jak se účinně zbavit aftů? Pomůže vám med i hroznové víno
Jak se účinně zbavit aftů? Pomůže vám med i hroznové víno Ten, kdo již někdy afty v ústech měl, moc dobře ví, jak nepříjemné a bolestivé tohle onemocnění je. Lékaři udávají, že za jejich vznikem stojí zejména nedostatek určitých vitamínů, železa a také kyseliny listové. Jak se tedy co nejrychleji těchto jen pár milimetrů velkých boláků zbavit?
Článek
Půjčujete svým kamarádkám šminky? Příště si to raději rozmyslete
Půjčujete svým kamarádkám šminky? Příště si to raději rozmyslete Pamatujte, chlap ani kosmetika se nikdy nepůjčují, a to ani nejlepší kamarádce nebo sestře. Ve druhém případě byste si mohla zadělat na infekce, záněty, opary nebo kožní onemocnění. I když půjčení takové řasenky vypadá na první pohled nevinně, později by se vám to mohlo nepříjemně vymstít. Buďte majetnická a vše si nechte jenom pro sebe! 
Článek
Jaká rizika s sebou přináší nošení tang?
Jaká rizika s sebou přináší nošení tang? Každá žena se ráda ve svém spodním prádle cítí smyslně a sexy, proto žádné z nás nesmí v šuplíku se spodním prádlem chybět tanga. Ačkoliv nepatří mezi nejpohodlnější spodní prádlo, muži na ně nedají dopustit. Jenže co jiného kromě nepohodlí nošení tang přináší a v jakých situacích byste na tanga měla raději zapomenout?
Článek
Domácí sirup proti kašli vyrobíte během pár minut: Jeho základ tvoří tymián
Domácí sirup proti kašli vyrobíte během pár minut: Jeho základ tvoří tymián Období nepříjemných respiračních onemocnění, které doprovází vlhký či suchý dráždivý kašel je opět tu. Abyste byli opět brzy fit, nemusíte hned běžet do lékárny. Pomůže vám také domácí sirup proti kašli. S takovým vlhkým kašlem si poradíte zejména díky tymiánu.
Článek
Trápí vás popraskané koutky úst? Vsaďte na vitamin B, zinek a železo
Trápí vás popraskané koutky úst? Vsaďte na vitamin B, zinek a železo Popraskané koutky úst dokážou pořádně zkomplikovat život. A to zvlášť v zimě. Bolí vás, pálí vás, nemůžete kvůli nim pořádně otevřít pusu a navíc kazí váš perfektní vzhled. Jejich příčinou je nejčastěji nedostatek zinku, železa a vitamínů řady B. Může je způsobovat i skrytá infekce. Jakým způsobem se popraskaných koutků co nejrychleji zbavíte?