Kategorie Jednoduché recepty

Článek
Křehké šlehačkové cukroví: Tento rychlý a jednoduchý recept na vánoční cukroví si zamilujete
Křehké šlehačkové cukroví: Tento rychlý a jednoduchý recept na vánoční cukroví si zamilujete Chcete si na vánoční svátky upéct cukroví, které je rychlé a jednoduché na přípravu? Vsaďte na křehké šlehačkové cukroví, které zvládnete udělat z pouhých tří surovin. Jeho chuť je ale fantastická a během vánočních svátků se po něm u vás doma doslova zapráší.
Článek
Nejlepší domácí sekaná: Jaký zvolit recept a jak ji péct, aby nepopraskala
Nejlepší domácí sekaná: Jaký zvolit recept a jak ji péct, aby nepopraskala Domácí sekaná je jedinečný pokrm z mletého masa, který jistě zbožňuje celá vaše rodina. Nejlepší sekanou jako od babičky si můžete dopřávat za tepla s bramborem nebo za studena s chlebem. Chcete si připravit tu nejlepší sekanou na světě? Máme pro vás skvělý recept a také vám poradíme, jak sekanou péct, aby nepopraskala a měla křupavou kůrčičku.
Článek
Recept na nejlepší utopence: Základem jsou špekáčky obsahující alespoň 40procentní podíl masa
Recept na nejlepší utopence: Základem jsou špekáčky obsahující alespoň 40procentní podíl masa Utopenci jsou léta osvědčenou pochoutkou vyrobenou ze špekáčků naložených ve sladkokyselém nálevu. Milujete je také, ovšem chtěli byste jejich chuť ještě o něco vyšperkovat? Inspirujte se naším receptem na nejlepší utopence, po kterých se u vás doma jenom zapráší.