Kategorie Kosmetické tipy

Článek
Textilní pleťová maska za pár korun: Vaši pleť vyživí a hydratuje stejně jako ta kupovaná
Textilní pleťová maska za pár korun: Vaši pleť vyživí a hydratuje stejně jako ta kupovaná Textilní pleťové masky zažívají vrchol své popularity. Jejich aplikace na obličej je velmi jednoduchá a příjemná. Během několika minut dokážou vaši pleť rozjasnit, vyživit nebo hydratovat. Pro textilní masku nemusíte běžet rovnou do obchodu a vydávat za ni nemalé peníze. Podobně účinnou masku si zvládnete vyrobit i doma. A to za pár korun.
Článek
Zbavte se suchých a popraskaných rukou. Na podzim a v zimě potřebují speciální péči
Zbavte se suchých a popraskaných rukou. Na podzim a v zimě potřebují speciální péči Jsou to právě ruce, na kterých poznáte příchod nevlídného podzimu a mrazivé zimy. Pokud jim nedáte potřebnou péči, bude kůže na rukou suchá, drsná a šupinatá a později může začít i bolestivě praskat. Ruce zkrátka nemají rády chladné počasí. Jestli je nechcete mít jako struhadla, zkuste jim dopřát náležitou péči.
Článek
10 nejčastějších chyb v líčení
10 nejčastějších chyb v líčení Make-up má vaši přirozenou krásu zdůraznit, ne ji zničit. Přinášíme vám desatero nejčastějších kosmetických prohřešků. Přečtěte si, zda i vy nepatříte mezi ženy, které se dopouštějí kosmetických faux-paus.