Malá prsa jako výhra: Proč bychom neměly toužit po bujném poprsí?

Malá prsa jako výhra: Proč bychom neměly toužit po bujném poprsí? Zdroj: Shutterstock.com

Spousta žen, která mají malá prsa, sní o výrazném dekoltu. Některé nezůstávají pouze u snění a svěřují se do rukou plastických chirurgů. Je to ale přešlap vedle. Malá prsa jsou totiž výhrou, a to v jakémkoliv věku. Proč jsou malá prsa mnohem lepší než ta velká? Méně bujné poprsí nám poskytuje spoustu následujících zdravotních i estetických výhod.

Malá prsa lichotí postavě

Možná, že se utěšujete rčením „co je malé, to je milé“. Ze svého dekoltu ovšem nemusíte mít žádný mindrák, velká prsa totiž nejsou zas tak velká výhra. Proč byste měla být na své menší poprsí hrdá?

V prvé řadě malá prsa velmi lichotí vaší postavě. I když si oblečete obtažený rolák nebo šaty, vypadáte v nich ve srovnání s ženami s obrovským dekoltem mnohem štíhleji. Velká prsa totiž běžným ženám přidávají spoustu kilogramů. Všimněte si, jak moc musejí být štíhlé takové modelky, aby jim velká (často silikonová) prsa opravdu tak slušela.

Zdroj: Shutterstock.com

Můžete chodit bez podprsenky a stále budete vypadat skvěle

Malá prsa mají tu výhodu, že můžete chodit bez podprsenky. Což oceníte hlavně v létě. Jelikož menší prsa bývají pevnější, dobře drží tvar a nemají tendenci se „věšet“, v letních měsících vyrazte klidně jen tak „naostro“ v tílku nebo tričku. Nikdo se nad vaším zevnějškem nebude rozhodně podivovat, budete naopak sklízet obdivné pohledy.

Skvěle vám sedne většina oblečení

S malými prsy můžete chodit nejen „naostro“. Navíc díky nim máte jistotu, že vám padne většina oblečení, ve kterém budete vypadat nadmíru dobře. Co by ženy s velkými prsy daly za to, kdyby jim na poprvé sedly vybrané šaty, trička, svetry nebo topy?

I když mají například běžnou velikost M, kvůli velkému poprsí si musí vybírat velikost XL. A v ní si už připadají opravdu nadměrně. A o tom, jak je to v případě výběru dvoudílných plavek, raději pomlčíme.

Lépe se vám sportuje, protože vás nic neomezuje

Majitelky velkých prsou si často stěžují na to, jak je jejich přednost omezuje při sportování. Právě sportování pro ně může být i velmi bolestivé. Jestli máte malá prsa, máte štěstí, že to vůbec neznáte. Bez starostí si tak vychutnáte několikakilometrový běh přírodou nebo hru plážového volejbalu.

Zdroj: Shutterstock.com

Opruzeniny a potničky? Pro ženy s malými prsy jedna velká neznámá

Malá prsa nikdy napadají tíhou dolů. Nikdy tak nezažijete ten nepříjemný tlak mezi prsem a kůží na hrudníku. Obdařenější ženy se v této oblasti vlivem tření a případného zapaření potýkají s opruzeninami, ekzémy nebo potničkami. Vás se to ale netýká.

Z malých prsou vás nikdy nebudou bolet záda

Trápí vás, že máte jedničky nebo dvojky? Po takových čtverkách či pětkách byste měla určitě přestat pošilhávat. Tedy s ohledem na zdraví vašich zad. Velká prsa představují pro zádové svalstvo opravdu velkou váhu. Pokud byste ji měla dennodenně odnosit, je možné, že se začnete potýkat s bolestmi zad, šíjového svalstva nebo také hlavy.

Autor:
Publikováno: 13. 5. 2019 15:44 Nahlásit obsah