Mladá maminka ukázala ostatním tvář své dcerky. 14měsíční holčička má neuvěřitelně dlouhé řasy

Mladá maminka ukázala ostatním tvář své dcerky. 14měsíční holčička má neuvěřitelně dlouhé řasy Zdroj: Shutterstock

Když mladá americká maminka Katie Norton zveřejnila na TikToku video se svou 14měsíční dcerkou Madelyn, lidé si mysleli, že jde o legraci. Holčička má krásnou tvář, a navíc vyniká neskutečně dlouhými řasami, které vypadají jako prodloužené. Kde je ale pravda?

Roztomilá 14měsíční holčička Madelyn dostala od přírody velký dar. Ve srovnání s miminky stejného věku má totiž výjimečně dlouhé řasy. Krásou své dcerky se proto rozhodla pochlubit její maminka Katie Norton na TikToku. Zveřejněným videem vzbudila obrovskou senzaci.

Spousta lidí nevěří tomu, že má holčička Madelyn tak dlouhé řasy. Její maminku podezřívají, že své dcerce řasy určitě nalepila. Maminka Katie Norton se však rozhodla předejít všem spekulacím a všem názorně ukázala, že krása její dcerky je skutečně přirozená.

Když Madelyn spala, její maminka natočila video, ve kterém přejíždí vatovým tamponem kolem Madelyných předlouhých řas. Přitom se vůbec nic neodlepilo, díky čemuž musí být všem jasné, že malá Madelyn dostala dlouhé řasy opravdu do vínku.

Holčička Madelyn, která má neuvěřitelně dlouhé řasy, ohromila svou krásou na TikToku zejména řadu slečen a dam. Video s roztomilou 14měsíční dívenkou, která má oči jako mrkací panenka, v současné době zhlédlo více než 3 miliony lidí.

Spousta žen se otevřeně přiznala, že malé Madelyn její extra dlouhé řasy velmi závidí. Některé z nich této holčičce předpovídají dokonce úspěšnou modelingovou kariéru. A jak se rozkošná Madelyn líbí vám?

Autor:
Publikováno: 3. 3. 2021 14:14 Nahlásit obsah