Nehty v barvě želvího krunýře: Jeden z nejžhavějších trendů manikúry současnosti

Nehty v barvě želvího krunýře: Jeden z nejžhavějších trendů manikúry současnosti Zdroj: Shutterstock

Chystáte se na manikúru a přemýšlíte, jaký barevný vzor zvolíte tentokrát? Vyzkoušejte nehty v zelené barvě želvího krunýře neboli Green Tortoise Shell Nails, které patří k trendům letošní sezony. V předchozích letech tento přírodní vzor frčel v zemitých a hnědých odstínech, nyní mu však kraluje ryze zelené barva.

Smaragdová, olivová či khaki barva v kombinaci se vzorem želvího krunýře patří k nejoblíbenějším trendům v manikúře této sezóny. Ostatně, jak ukazují i příspěvky na sociálních sítích, aktuálně si jej oblíbily ženy po celém světě.

Nehty v barvě želvího krunýře byly populární již před několika lety, ovšem dominovaly jim hnědé odstíny. Tato manikúra zažívá v zimě 2022 velký comeback, a to v podobě Green Tortoise Shell Nails. Jak už samotný název napovídá, nehty se vzorem želvího krunýře mají tentokrát příjemnou zelenkavou barvu.

Jakým způsobem tento nehtový trend nosit? Svěže zelená barva želvího krunýře se vyjímá na všech nehtech. S tímto vzorem si však manikérky pohrávají také jiným způsobem.

Přírodní vzor zeleného želvího krunýře perfektně ladí také s francouzskou manikúrou. Tento trendy vzor však můžete mít pouze na několika svých nehtech a prostřídat jej s jiným vzorem nebo jednotnou barvou laku.

Nehty v barvě želvího krunýře v zeleném odstínu jsou trendy a působí zároveň elegantním dojmem. Proto se jimi blýsknete nejen na večírku, ale i ve škole nebo v práci. 

Co na tento nehtový trend současnosti říkáte? Líbí se vám? Napište nám svůj názor do komentářů. 

Zdroj: Popsugar.co.uk,Prezenu.joj.sk
Autor:
Publikováno: 21. 1. 2022 09:29 Nahlásit obsah