Kategorie Krém

Článek
Už žádné černé tečky, nebo akné. Vyrobte si nejúčinnější domácí pleťovou masku!
Už žádné černé tečky, nebo akné. Vyrobte si nejúčinnější domácí pleťovou masku! Mít krásnou pleť je snad snem každého. Tato domácí maska, kterou si vyrobíte během pár minut, vás k tomuto snu přiblíží. Už žádné černé tečky, akné, kruhy pod očima či červené skvrny. Na tyto všechny nedostatky působí bramborová šťáva!
Článek
Diy krém, který vás zbaví jizev
Diy krém, který vás zbaví jizev Všechny defekty na kůži jsou velmi nepříjemné a snažíme se jich za každou cenu zbavit. Pokud máte na těle jizvy, vyzkoušejte tento krém, který připravíte během pár minut, a rozhodně vás potěší svými ozdravnými účinky.
Článek
Čtenářka píše: Pryč s celulitidou!
Čtenářka píše: Pryč s celulitidou! Léto už klepe na dveře, koupaliště otvírají sezonu a šílenství „potřebuji nové plavky“ je už tady. Co když nás ale trápí problém, kterého se ne a ne zbavit a bráním nám cítit se sebevědomě. O čem je vlastně řeč? O Celulitidě!
Článek
Soutěžní recept: Žloutkové věnečky s (ne)pudinkovým krémem
Soutěžní recept: Žloutkové věnečky s (ne)pudinkovým krémem Žloutkové věnečky s klasickým pudinkovým krémem jsou takové...obyčejné.Ty moje vás tutově dostanou!
Článek
3BIT, karamelový sen
3BIT, karamelový sen Jednoduchý moučník, který se může zdát na první pohled velmi složitý na přípravu, ocení jistě celá rodina. Po karamelovém krému se budou oblizovat až za ušima. Tak neváhejte a vyzkoušejte jej i vy.
(1) Načíst více