Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to hravě poznáte

Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to hravě poznáte Zdroj: Shutterstock

Má mě rád, nebo mě nemá rád? Dárky nebo květiny darované od muže nemusí vždy znamenat, že dotyčnému na nás záleží tak, jak bychom si představovaly. Jak tedy poznat, že nás náš vyvolený opravdu a bezpodmínečně miluje? Prozradí to těchto 8 věcí!

Naslouchá vám

Říká se, že pozornost a naslouchání druhého člověka je nejvyšší forma respektu, jakou můžete někomu dát. Pokud tedy váš partner hltá každičké slovo z vašich úst a snaží se porozumět tomu, co vyprávíte a navíc se do konverzace zapojuje, znamená to, že mu na vás opravdu záleží.

Když se navíc ještě váš partner zajímá o to, jaký jste měla den nebo jak se například máte, můžete si být jistá, že jste pro něj jedna z nejdůležitějších věcí na světě.

Hádá se s vámi

Ano, opravdu i hádky mohou někdy prozradit o vztahu víc, než byste čekaly. Když má totiž váš partner potřebu s vámi určitý problém řešit a najít vhodné východisko, opět to znamená, že mu na vás a vašem vztahu záleží. Kdyby tomu tak nebylo, zbytečně by se nevysiloval hledáním řešení vašich společných neshod.

Dělá kompromisy

Něco jste si usmyslela, ale váš partner s tím až tak úplně nesouhlasí, ale i přesto se snaží najít rozumný kompromis, abyste oba dva byli spokojení? Pokud i tento bod na vašeho milého sedí, vězte, že je to jasný důkaz o jeho velké lásce a toho si važte!

Bojuje za váš vztah

Ačkoliv na začátku vztahu vypadá vše růžově, zamilované brýle později opadnou a v tu chvíli začíná plnohodnotný vztah, jehož součástí jsou i dny, které nebudou patřit k těm nejšťastnějším. Pokud však i v těchto momentech váš partner nic nevzdává, ba naopak, můžete být šťastná, že jej máte po svém boku.

Zdroj: Shutterstock

Miluje vás za každé situace

Teď máme na mysli ty chvilky, kdy nám ženám například není dobře, jsme nemocné, smutné, vyčerpané, cítíme se hrozně a v některých situacích tak i vypadáme, on však má v očích pořád tu stejnou jiskru a dívá se na nás stále tím stejným pohledem, jakoby jsme tam stály v těch nejkrásnějších šatech s dokonalým make-upem a účesem.

Je hrdý na vaše úspěchy

Jestliže stojí vždy po vašem boku a podporuje vás za každé situace, můžete si být do značné míry jistá, že vás miluje a je hrdý na to, co jste dokázala.

Zajímá ho vaše rodina i přátelé

Ptá se na vaši rodinu i přátele se skutečným zájmem? Lidé ve vašem okolí jsou pro něj stejně důležití jako pro vás a navíc je odhodlaný být tu pro vás i jako kamarád, kterému se můžete kdykoliv svěřit.

Nebojí se být zranitelný

Mnoho mužů má problém se před svou partnerkou zcela otevřít a říct jí, jak se ve skutečnosti cítí. Pokud vám však váš partner zcela důvěřuje a i vy jste mu oporou, kterou u sebe potřebuje, nemá problém vyjít ze své komfortní zóny a svěřit se vám se svými problémy.

Všichni jsme jen lidé, kteří občas dělají chyby. Pokud se k vám váš partner nechová úplně tak, jak jste si svého pana dokonalého vysnila, ještě neznamená, že pro něj nejste důležitá a že vás nemiluje. Všímejte si i těch nejmenších drobností, které mnohdy znamenají víc, než velká přeumělkovaná gesta.

Autor:
Publikováno: 24. 8. 2021 10:19 Nahlásit obsah