Je pro vašeho partnera přirozené tohle chování? V tom případě ho nikdy neopouštějte

Je pro vašeho partnera přirozené tohle chování? V tom případě ho nikdy neopouštějte Zdroj: Shutterstock

Bohužel mnoho mladých žen má o mužích zkreslené mínění. Mají pocit, že je musí jejich partner finančně zabezpečit, mít dokonale vyrýsované tělo a zahrnovat je dárky. Pro všechny tyto ženy máme špatnou zprávu, ačkoliv je to krásná pohádka, není ani trochu reálná.

Dáte nám jistě za pravdu, že existuje mnoho jiných způsobů, jakými dávají muži najevo, že nás milují. My jsme si jich pro vás připravili deset a pokud je váš partner dělá naprosto automaticky, nikdy jej neopouštějte, protože jste pravděpodobně našla toho pravého.

Tvrdě pracuje

V tomto případě nejde ani tak o výši jeho výplaty, ale o to, jestli je schopný tvrdě, ať už fyzicky či psychicky, pracovat a rodinu zabezpečit. V dnešní době najít muže, který se „tvrdé“ práce nebojí a je dokonce ochotný mít i více zaměstnání, je velmi vzácné.

Věří ve vás

Ať se rozhodnete pro cokoliv, můžete si být jistá, že za vámi váš partner bude stát, ať se děje co se děje? Možná budete překvapené, ale spousta žen uvedla, že jejich bývalí partneři nebrali v potaz jejich touhy či přání. Jednoduše řečeno téměř žádné jejich rozhodnutí nebrali vážně a nepodporovali je.

Zdroj: Shutterstock Umí to s dětmi

Přestože my ženy máme tendenci se o děti přirozeně lépe starat, najdou se i muži, kteří to s nimi umí. Ať už jde o vaše vlastní děti, nebo děti ve vaší rodině, je skvělé vidět, jak úžasný vztah může mezi nimi vzniknout.

Inspiruje vás

Pokud jste si našla někoho, u koho máte pocit, že se nebojí vyzkoušet nové a nepoznané věci, můžete se radovat! Lidé ve vztazích často spadnou do rutiny a koloběhu každodenního života. Pokud však máte po boku někoho, kdo vás vytrhne z komfortní zóny a nemá sebemenší problém podnikat něco bláznivého, máte jistotu, že tady se nudit nebudete.

Nezapomíná

Může jít o výročí, vaši zamilovanou písničku, oblíbenou kytku nebo vás vezme na vaše nejoblíbenější jídlo, o kterém jste mu řekla jen jednou. Je to znamení toho, že tento muž zcela jistě ví, co je skutečně důležité v aspektech vašeho vztahu.

Zdroj: Shutterstock

Tráví čas s vaší rodinou

Máte-li ve svém životě člověka, který je dobrovolně ochoten trávit čas s vaší rodinou a blízkými, je to fakt, který by neměl zůstat bez povšimnutí a vždy by měl být řádně oceněn. Ne vždy totiž mohou být pro muže tyto situace pohodlné, pokud i přesto nic nenamítá, určitě máte v sobě něco, co za to jednoduše stojí.

Dokážete se uvolnit

Dnešní uspěchaná doba dříve či později dožene každého a právě v tu chvíli je na čase umět se uvolnit a relaxovat. Pokud váš partner přesně ví, co k uvolnění veškerého stresu a napětí potřebujete, tohoto muže se držte.

Umí vás rozesmát

Říká se, že ženy raději upřednostní sice nepříliš atraktivního muže s dobrým smyslem pro humor, než nudného krasavce. Nejsme si tímto tvrzením zcela jisté, ale co víme, je, že smích je pro zdravý vztah i život neskutečně důležitý.

Je vášnivý

Stačí jen letmý dotek či uhrančivý pohled a vy jdete do kolen? My ženy moc dobře víme, že je sexuální přitažlivost pro kvalitní vztah podstatná a že bez ní by to postupem času ani nešlo. Když máte vedle sebe člověka, se kterým si rozumíte, a navíc vám to dokonale klape v ložnici, je to výhra na plné čáře.

Je vám zavázán

Spousta žen na začátku vztahu věřila, že bude po jejich boku partner v dobrém i zlém. Avšak později se ukázalo, že tito muži zůstávali ve zdraví, nikoliv v nemoci, v časech dobrých, nikoliv zlých. Jen ten pravý muž zvládne se svou vyvolenou i nemožné, a ať se děje cokoliv, vždy tu pro ni bude.

Autor:
Publikováno: 5. 5. 2022 13:54 Nahlásit obsah