Láska na druhý pohled. Zamilovaní manželé zjistili, že se poprvé nesetkali na univerzitě, ale už v dětství na rodinné dovolené

Láska na druhý pohled. Zamilovaní manželé zjistili, že se poprvé nesetkali na univerzitě, ale už v dětství na rodinné dovolené Zdroj: Express.co.uk

Už jste někdy slyšeli o lásce na druhý pohled? V případě manželského páru Heidi a Eda Savittových z Velké Británie pochopíte, o čem je řeč. Tito manželé si spoustu let mysleli, že se poprvé setkali až na univerzitě. Později se však ukázalo, že se náhodou seznámili už jako malí na rodinné dovolené. A to, když měli oba šest let.

Žádný člověk nepřichází do našeho života jen tak

Říká se, že žádný člověk do našeho života nevstupuje jen tak, ale že v něm hraje určitou roli. Má být pro nás buď zkouškou, testem, nebo darem. Že nejde pouze o plané řeči, vám potvrdí i britští manželé Heidi a Ed Savittovi.

Tato zamilovaná dvojice, která si své ano řekla v roce 2016, si řadu let myslela, že se seznámila až na univerzitě. Tehdy se psal rok 2011 a oba dva studovali Newcastle University. Ed se zaměřil na psychologii a obchod, Heidi se zase věnovala ekonomice a managementu.

Zdroj: Express.co.uk Když se Ed poprvé přestěhoval na studentské koleje, měl problémy s pračkou. Proto se rozhodl, že kontaktuje předchozího nájemce, kterým byla právě Heidi, aby mu problémy s pračkou pomohla vyřešit. Myslíte, že šlo o pouhou náhodu?

Máma si vzpomněla, že Heidin kamarád z dětství se jmenoval také Ed

Následující týdny si Heidi a Ed jeden druhého stále častěji všímali. Jejich vzájemná náklonnost vyústila v první rande, které měli v pizzerii nedaleko od studentských kolejí. Tento pár následně po svém boku prožil spoustu šťastných let.

Když jednou Heidi vzala zase Eda ke svým rodičům na návštěvu, Heidina maminka si z čista jasna vzpomněla na to, že Heidi měla v dětství kamaráda, který se také jmenovala Ed. S tímto Edem se seznámila v 6 letech během dovolené v Turecku, po konci dovolené se už ale neviděli.

Zdroj: Express.co.uk Heidi a Ed si mysleli, že jde pouze o náhodu. Heidině mámě to ale nedalo a šla prohledat rodinné fotky, které měla uložené v podkroví. Objevila mezi nimi fotografii z dovolené v Turecku, na které byla jak šestiletá Heidi, tak šestiletý Ed, kteří spolu nyní v dospělosti utvořili pár.

Již v Turecku se z nich stala nerozlučitelná dvojka

Heidi byla z fotky, kterou objevila její máma, tak v šoku, že si musela sednout. Také Edova rodina doma posléze našla některé fotky z dovolené v Turecku, na kterých byli opět Heidi a Ed.

Jak to tehdy bylo? Edova rodina a Heidina rodina se v roce 1997 nezávisle na sobě rozhodly, že odjedou na dovolenou do tureckého Bodrumu. Tyto rodiny mířily do dovolenkové destinace ve stejnou dobu. Heidi a Ed se skamarádili už při cestě letadlem. Během dovolené v Turecku se z nich stala nerozlučitelná dvojka. Jejich kamarádství však skončilo, když se vrátili z dovolené domů.

Zdroj: Express.co.uk Ale ne tak docela. Osud tomu chtěl, aby se dali znovu dohromady. V roce 2011 u nich přeskočila láska na druhý pohled a v roce 2016 se vzali. Od té doby už několikrát navštívili místo v Turecku, kde se setkali poprvé.

Autor:
Publikováno: 10. 7. 2020 12:00 Nahlásit obsah