Nevychází vám vztahy? Možná to bude tím, že jste se narodila v tomto znamení

Nevychází vám vztahy? Možná to bude tím, že jste se narodila v tomto znamení Zdroj: Shutterstock

Některé ženy mají to štěstí, že téměř na poprvé najdou svého prince na bílém koni, se kterým stráví zbytek svého života. Na druhou stranu jsou tady ženy, které ač se snaží sebevíc, vztahy jim jednoduše řečeno nevychází a ony nevědí proč.

Každé znamení zvěrokruhu má své kladné a i záporné vlastnosti, kvůli kterým se buďto ke svému partnerovi hodí, anebo právě kvůli nim si spolu příliš nenotují. Navzdory tomu vědci přišli s novou teorií, která říká, že v našem zvěrokruhu existuje jedno určité znamení, od kterého muži nejčastěji berou nohy na ramena. Které znamení to je a proč?

Zdroj: Shutterstock

Lev

Jestliže jste se narodila ve znamení Lva, pravděpodobně se s vámi muži rozcházejí častěji, než byste si přála. Jste sebevědomá lvice každým coulem, která je však také tvrdohlavá. Jen ztěžka si dokážete připustit, že byste se mohla mýlit a ve vztahu jste až příliš sebestředná a egoistická.

Od svého partnera očekáváte, že se vám podřídí, bude vás bezmezně milovat a opěvovat vaši krásu. Jestliže jste si však nenašla muže, který je rád „podpantoflákem“, ti ostatní od vás raději utečou pryč. Máte totiž na muže až příliš velké požadavky, kterých se dříve či později zaleknou.

Avšak nesmutněte, sice se vám nemusí dařit v lásce, ale vaše kariéra je na vzestupu. Jste cílevědomá žena, která míří vysoko a je velmi úspěšná v tom, co dělá.

Autor:
Publikováno: 11. 8. 2021 17:38 Nahlásit obsah