Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky

Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky Zdroj: Shutterstock

Láska má mnoho podob. Svědčí o tom vztah argentinského miliardáře, který si vzal za ženu mladou modelku. Tento pár od sebe dělí neuvěřitelný rozdíl 43 let. Elina Fernandez tvrdí, že 76letý Eduardo Francisco Costantini je láskou jejího života. Spousta lidí však zaujímá jiný názor a jejich lásce příliš nevěří.

Argentinský miliardář Eduardo Francisco Costantini a Elina Fernandez se vzali v roce 2020. Tomuto developerovi bylo v den sňatku 73 let a jeho mladé ženě 30 let. Jejich svatební fotky říkají, že láska se na věk rozhodně neptá. Eduardo a Elina tak na první pohled vypadají jako úžasný pár.

Sama modelka Elina Fernandez tvrdí, že její manžel je láskou jejího života. Spousta lidí však jejich lásce nevěří a domnívá se, že 33letá modelka je se svým postarším mužem pouze pro peníze. Mezi tyto skeptiky patří také 7 byznysmenových dětí z předchozího manželství.

76letý Eduardo Francisco Costantini je totiž úspěšným argentinským developerem, jehož majetek má v současné době hodnotu kolem 1,2 miliardy dolarů.

“Lidé nás kritizují na sociálních sítích, aniž by věděli, jak čisté jsou naše city. Kromě toho mám starou duši a on mladou duši. Eduardo je z nás obou ten, kdo má nejvíce energie a je těžké s ním držet krok,” vyjádřila se Elina Fernandez ke svému manželství s o 43 let starším mužem.

Eduardo a Elina se údajně poprvé potkali v Muzeu umění v Buenos Aires. O devět měsíců později byla veselka. Jak se zdá, láska se neptá na věk a může vzkvétat v jakékoliv životní etapě.

Zdroj: Brightside.me, Instagram.com/elinacostantini

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2023 12:36 Nahlásit obsah