Svatba snů ruského zápasníka Zaurbka Sidakova se změnila v peklo. Ženich táhl nevěstu za vlasy poté, co odhalil její pikantní minulost

Svatba snů ruského zápasníka Zaurbka Sidakova se změnila v peklo. Ženich táhl nevěstu za vlasy poté, co odhalil její pikantní minulost Zdroj: Dailymail.co.uk

Měla to být pohádková svatba. Zápasník Zaurbek Sidakov, který měl reprezentovat Rusko na olympijských hrách v roce 2020, jež byly kvůli covidu-19 zrušeny, si koncem letošního srpna vzal za ženu modelku Madinu Plijevu. Pár hodin po obřadu však na novomanželku praskla divoká minulost, což si její muž rozhodně nenechal líbit a dal jí to drsně najevo.

Velké svatební fiasko a potupa nevěsty

Zaurbek Sidakov a Madina Plijeva se seznámili letos v dubnu. Jejich vztah měl rychlý spád. Zamilovali se do sebe a letos v srpnu si ve Vladikavkazu řekli vzájemné ano. Jejich svatba, na kterou pozvali více než pět stovek hostů, však skončila velkým fiaskem a veřejnou potupou nevěsty.

Ruský zápasník osetské národnosti, který pochází z Beslanu v Severní Osetii, pojal svou svatbu ryze tradičně. První den patřil svatebnímu obřadu, druhý den pak tradičním osetinských svatebním oslavám, při kterých nevěsta s ženami pobývala v jedné místnosti a ženich s muži pak v místnosti další.

A právě v tento moment začaly všem zúčastněným svatebním hostům přicházet na mobil kompromitující fotky a videa nevěsty s informací, že Madina Plijeva dříve pracovala v escort servisu a že byla milenkou jednoho z největších ruských milionářů. Jak na toto zjištění reagoval Zaurbek Sidakov? Velmi divoce.

Novomanželku před svatebčany vytáhl pryč za vlasy

Zuřivě vešel do místnosti, v níž zrovna slavila jeho novomanželka a před přítomnými ji vytáhl ven za vlasy. Potom ji nechal ležet, plakat a prosit a sám odešel. Svatební oslavy, které měly ještě následovat, samozřejmě zrušil. Přátelé Sidakova raději odvezli pryč do kavkazských hor, aby nedělal další unáhlené hlouposti.

Zdroj: Twitter.com Sama Madina Plijeva si připadala jako ve zlém snu. Potom, co zažila, se na místě zhroutila. Její nejbližší rodina ji ihned odvezla do nemocnice. Bohužel její táta kvůli ostudě na svatbě dostal infarkt.

Madině se pomstila zhrzená podváděná manželka

Kdo však svatebčanům rozeslal kompromitující fotky a videa? Za vším stojí zhrzená manželka ruského milionáře, se kterým Madina před třemi roky udržovala poměr. Tato podváděná žena se tak chtěla Madině jednoduše pomstít. 

Někteří Madinini přátelé o tomto vztahu věděli. Madina se starším ruským magnátem prý udržovala vztah nikoliv pro peníze, ale kvůli tomu, že do něj byla zamilovaná. Přátelé nevěsty navíc svorně tvrdí, že Madina se nikdy neživila jako placená společnice. Jenže, kdo ví?

Zdroj: Dailystar.co.uk Novomanželka se ze svatebního šoku vzpamatovává v Moskvě

V tuto chvíli se mluví o tom, že se Madina Plijeva vzpamatovává ze své noční můry v Moskvě. Její exmilenec, jehož zhrzená manželka se jí během svatby pomstila, Madině prý v Moskvě půjčil vlastní byt. Přesvědčil ji také, aby se neukazovala na veřejnosti, dokud její svatební skandál nevyšumí.

Zápasník Zaurbek Sidakov se stal ve své kategorii v letech 2018 a 2019 seniorským mistrem světa. V roce 2004 byl jedním ze zachráněných dětí ze školy v Beslanu, v níž bylo během teroristického útoku zavražděno 334 dětí a dospělých. Sidakov zasvětil svůj sportovní úspěch právě obětem tohoto teroristického činu. Doufáme, že se mu bude pro příště dařit i v osobním životě.

Autor:
Publikováno: 25. 9. 2020 12:03 Nahlásit obsah