Ženatý muž si dal na opravu mobil. Prodavači ve svém iPhonu nechal tajný vzkaz s úplatkem

Ženatý muž si dal na opravu mobil. Prodavači ve svém iPhonu nechal tajný vzkaz s úplatkem Zdroj: Shutterstock.com

Nechat si opravit porouchaný mobilní telefon není v dnešní době žádný problém. Opravář telefonů Mani Warda však zažil vtipnou historku, se kterou se s ostatními podělil na TikToku. Do jeho prodejny přišel manželský pár s žádostí o opravu rozbitého iPhonu. Když opravář porouchané zařízení rozdělal, našel v něm tajný vzkaz od manžela i s úplatkem.

Ženatý muž chtěl před ženou skrýt historii hovorů a textovek

Tajný vzkaz adresovaný opraváři, který se ukrýval pod displejem iPhonu 7, obsahoval velmi neobvyklou žádost. Manžel v něm opraváře prosil, aby telefon neopravoval a aby jeho manželce sdělil, že je telefon nenávratně zničený. 

Důvod? Manželka chce prý zkontrolovat historii hovorů a textových zpráv. Manžel, který měl zřejmě máslo na hlavě, navíc ke své prosbě připojil štědrý úplatek v podobě stodolarové bankovky.

Mani Warda se ptal lidí na TikToku, co má udělat

Opravář Mani Warda si však tento zážitek nenechal pro sebe. Během pár minut nahrál krátké video na TikTok, ve kterém se ostatních ptal, jak má na žádost zřejmě nevěrného manžela reagovat. Video opraváře mobilů způsobilo na TikToku velké šílenství a okamžitě se strhla lavina komentářů.

Někteří lidé Manimu Wardovi navrhovali, ať žádosti muže vyhoví. Jiní mu zase radili, ať si pouze vezme peníze, ale ať manželce řekne pravdu. Jak to dopadlo? Opravář telefonů se rozhodl vyjít s pravdou ven a své zákaznici ukázal tajný vzkaz, který v iPhonu ukryl její manžel.

Manželka, která zjistila pravdu, byla v naprostém šoku

Jak ukazuje další video, které Mani Warda opět zvěřejnila na TikToku, žena, která si přišla pro opravený telefon, byla tím, co udělal její manžel, v naprostém šoku a rozplakala se. Přesto chtěla rozbitý iPhone opravit a za jeho uvedení do provozu zaplatila dalších 200 dolarů.

Jak to vše dopadlo? Naštvaný manžel se vydal do obchodu za opravářem, kde ho konfrontoval za to, že nedržel jazyk za zuby. V každém případě si to tento ženatý muž doma zřejmě pořádně zavařil.

Autor:
Publikováno: 13. 11. 2020 15:08 Nahlásit obsah