Kategorie Ledviny

Článek
Rodina z Česka prosí o peníze. Potřebují je na léčbu nemocného syna a pro sebe
Rodina z Česka prosí o peníze. Potřebují je na léčbu nemocného syna a pro sebe Na webové stránce GoFundMe.com, která pomáhá lidem v těžkých životních situacích získat peníze, se objevil příběh jedné rodiny z České republiky. Rodiče zde ostatní uživatele prosí o finanční pomoc na léčbu jejich teprve čtyřletého syna Matěje.
Článek
Babská rada pro přírodní pročištění ledvin
Babská rada pro přírodní pročištění ledvin Ledviny jsou pro správné fungování našeho těla jedním z nejdůležitějších orgánů. Zodpovídají za filtrování toxinů z krve a detoxikaci celého lidského těla. Z těchto důvodů je velmi důležité, aby správně pracovaly a my se o ně i zodpovědně starali.
Článek
5 věcí, které musíte vědět o ledvinách
5 věcí, které musíte vědět o ledvinách Ledviny patří mezi životně důležitý orgán, který ale při svém poškození nevysílá příliš výrazné varovné signály. Často se stává, že nemocný si problém uvědomí, až když se dostane do ordinace lékaře, a to v momentě, kdy ledviny selhávají a jediným způsobem léčby je dialýza.
Článek
5 signálů, kterými vám tělo říká, že konzumujete příliš soli
5 signálů, kterými vám tělo říká, že konzumujete příliš soli To, že bez použití soli by to v kuchyni jednoduše nešlo, víme všichni, ovšem přemíra soli dokáže v našem těle nadělat více škody nežli užitku. A jak tedy poznat, že máme v našem organismu přebytek soli? Zde je 5 signálů, kterými hlásí tělo na poplach.
Článek
Víte, co dělat pro to, aby byly vaše ledviny zdravé?
Víte, co dělat pro to, aby byly vaše ledviny zdravé? Jak už bylo řečeno několikrát, ledviny jsou filtrem, který se stará o celkovou čistotu našeho těla. Filtrují krev a všechny nečistoty a toxiny odchází z našeho těla společně s močí.
Článek
7 příznaků, které vysílají nemocné ledviny. Rozhodně je neignorujte!
7 příznaků, které vysílají nemocné ledviny. Rozhodně je neignorujte! Ledviny jsou párovým orgánem, který se nachází po stranách páteře v břišní dutině. Jsou tzv. filtrem krve a všechny nečistoty odchází z těla ven spolu s močí. Během dne dokáží takto profiltrovat až 200 litrů krve.