Kategorie Med

Článek
3 recepty na domácí pleťové masky, které vás zbaví vrásek
3 recepty na domácí pleťové masky, které vás zbaví vrásek Se stárnutím jsou neodmyslitelně spojené i přibývající vrásky. Mnohé ženy používají nejrůznější krémy, jiné sází na kosmetické procedury. Zkuste vsadit na přírodu a vytvořit si vlastní domácí masku, která vás zbaví vrásek stejně spolehlivě. Máme pro vás několik receptů.
Článek
Nemůžete spát? Připravte si jeden z těchto nápojů
Nemůžete spát? Připravte si jeden z těchto nápojů Podobně jako obezita i nespavost se stává stále častějším problémem dnešní generace. Na vině jsou jak špatné stravovací návyky, tak i stres. Tyto nápoje vám se špatným spánkem pomohou.
Článek
Zázvorový zábal, který vás přes noc zbaví otravného kašle. Funguje perfektně!
Zázvorový zábal, který vás přes noc zbaví otravného kašle. Funguje perfektně! Podzimní počasí s sebou přináší i kašel a rýmu. I přesto, že tato onemocnění nejsou nijak vážná, všichni víme, jak nám umí zavařit.
Článek
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině Většina z nás se po večírku plném alkoholu vždy zaměří na zbavení se palčivé bolesti hlavy, neuhasitelné žízně či žaludeční nevolnosti. Ale všimla jste si, že kocovinou zároveň trpí i vaše pleť?
Článek
Trápí vás popraskané paty? Osvědčené recepty, jak na ně
Trápí vás popraskané paty? Osvědčené recepty, jak na ně Dalším z mnoha problémů, které nás žen, trápí, jsou ztvrdlé a popraskané paty. Ty jsou nejen nepěkné na pohled, ale dokážou být i pěkně bolestivé. Máme pro vás několik receptů, jak jim předcházet a jak se jich účinně zbavit.
Článek
Díky tomuto triku spálíte tuk na břichu a kila půjdou dolů jako nikdy předtím!
Díky tomuto triku spálíte tuk na břichu a kila půjdou dolů jako nikdy předtím! Tuk na bříšku je jedna z oblastí, která trápí nás ženy nejvíce. Tento zázračný sirup vám však pomůže se ho zbavit. Ženy, které ho užívaly, si ho nemohly vynachválit. Zkuste to i vy!
Článek
Koktejl zdraví v podobě syrového česneku a medu
Koktejl zdraví v podobě syrového česneku a medu Česnek je už dávno jednou z nejpopulárnějších surovin v téměř každé světové kuchyni. Díky tomu, že je doslova nabitý vitamíny, vápníkem, selenem a dalšími prospěšnými látkami, je česnek i přes svůj nelahodící zápach velmi dobrým zabijákem nemocí. Hlavně, když je konzumován syrový.
Článek
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou!
Tyto základní suroviny, vám zaručí růst vlasů. Vaše vlasy budou zářit zdravím a vysněnou délkou! Pokud toužíte po krásných a dlouhých vlasem přinášíme vám recept jak toho jednoduše dosáhnout. Vše co k tomu budete potřebovat, jsou tři ingredience.