Kategorie Migréna

Článek
Jak se zbavit bolesti hlavy: Jde to i bez léků
Jak se zbavit bolesti hlavy: Jde to i bez léků Určitě budete souhlasit s tím, že když vás začne bolet hlava, dokáže vám to pořádně znepříjemnit den. Abyste třeštění hlavy zastavili, nemusíte hned sahat po lécích. Tohoto utrpení se můžete zbavit mnohem šetrnějším způsobem, a hlavně bez chemie. Co pomáhá?
Článek
Migrénu způsobují i některé potraviny: Vyhněte se čokoládě a zralým banánům
Migrénu způsobují i některé potraviny: Vyhněte se čokoládě a zralým banánům S migrénou se ve svém životě setkala každá pátá žena. Nejde však o obyčejnou bolest hlavy. Při migréně máte pocit, že se vám rozskočí hlava a nejste schopna pracovat, natož myslet či kompletně fungovat. Věděla jste ale, že spouštěčem migrény mohou být i některé potraviny?
Článek
Naučte se správně rozeznat bolest hlavy a identifikovat další problémy
Naučte se správně rozeznat bolest hlavy a identifikovat další problémy Bolest hlavy zakusil snad každý z nás. Ať už se jednalo o život znepříjemňující migrénu nebo o pouhou bolest hlavy způsobenou kocovinou. Každý tento problém řeší po svém - někdo dá na babské rady, někdo se to snaží přepít vodou a jiní sahají po prášcích. Ovšem bolest hlavy se dá dělit na čtyři základní typy a každý značí něco jiného. Naučte se je r