Neonové barvy se opět vrací do módy: Jsou hitem roku 2019

Neonové barvy se opět vrací do módy: Jsou hitem roku 2019 Zdroj: Newlovetimes.com

Není to tak dávno, kdy jsme nosily oblečení v barvách zvýrazňovačů. Tento trend hlásí v roce 2019 velký návrat, neonové barvy jsou opět in. O těchto křiklavých odstínech by se dalo říct, že rozdělují ženy do dvou skupin: Jedny je milují a druhé nenávidí. Pokud se vám neonové barvy líbí, jakým způsobem byste je měla nosit, aby to nebylo příliš?

Barvy zvýrazňovačů jsou opět na scéně

Trendy dámské oblečení v neonových odstínech jste měli možnost vidět už na módních přehlídkách takových módních značek jako Prada nebo Emporio Armani. V nejnovějších kolekcích těchto značek, určených pro období jaro a léto 2019, vítězila neonově žlutá. Mohli jste zde najít i neonově zelenou či neonově růžovou.

Zdroj: Culturacolectiva.com Neonové barvy si ovšem oblíbily i světové celebrity jako Kim Kardashianová. Oblečení a další doplňky v barvách zvýrazňovačů se však opět vkrádají do běžných dámských jarních a letních kolekcí. A tak se do nich můžete obléknout i vy.

Neonové barvy: Jak je nosit a s čím je kombinovat?

Jasné odstíny zelené, žluté, modré, fialové, oranžové nebo růžové nejdou prostě přehlédnout. Oblékají se do nich zejména sebevědomé ženy, které na sebe chtějí nejen strhnout pozornost, ale hlavně rozzářit svůj outfit. Jestli se chcete vkusně obléknout do neonových barev, držte se následujících pravidel, díky kterým povýšíte svůj outfit na nový level.

Jednou a dost: Neonové barvy mezi sebou rozhodně nemixujte

Zdroj: Wardrobefocus.com V případě neonové barvy to platí dvojnásob. Neonové barvy se mezi sebou nesnažte příliš mixovat. Oblečte si na sebe jeden kousek v zářivé barvě – například kalhoty, tričko, rolák, sukni, svetr nebo kabát. Tento neonový kousek pak kombinujte s neutrálními barvami. A to především černou a šedou. Zářivé neonové odstíny skvěle sedí také k džínovině nebo černé kožence.

Celoneonový oděv: Pouze v jedné barvě

Zdroj: Beautiesandco.com Některé ženy jsou tak odvážné, že se obléknou do neonu celé. Pokud zvolí pouze jeden odstín, je to tak dle současných trendů naprosto správně. V neonových barvách stylově vypadá například dámský kalhotový kostým, dámský overal nebo dlouhé dámské šaty.

Zvolte vhodné kombinace neonových barev

Zdroj: Wardrobefocus.com Pokud se rozhodnete, že ve svém outfitu zkombinujete více neonových barev, udělejte to s rozvahou. Vyzkoušejte například kombinaci zářivě modré a zelené, modré a oranžové nebo růžové a žluté.

Pusťte neony do svého outfitu prostřednictvím doplňků

Zdroj: Wardrobefocus.com Nemusíte se ihned obléknout do žlutě neonového kabátu nebo výrazně růžového trička. Klidně si vezměte černé šaty nebo klasické bílé tričko s modrými džínami. Tento běžný outfit rozzařte neonovými doplňky. A to výrazným psaníčkem, robustním neonovým náhrdelníkem nebo lodičkami na podpatku v neonových barvách.

Autor:
Publikováno: 25. 3. 2019 14:07 Nahlásit obsah