Penguin box neboli bezkontaktní vyzvedávání zásilek: V tomto venkovním boxu si bezpečně vyzvednete i balíčky z e-shopu Genesis

Penguin box neboli bezkontaktní vyzvedávání zásilek: V tomto venkovním boxu si bezpečně vyzvednete i balíčky z e-shopu Genesis Zdroj: Shutterstock.com

V dnešní době, kdy čelíme novému koronaviru, musíme na maximum chránit své zdraví. Zdržujeme se doma, nosíme roušky a omezujeme kontakt s okolím. Právě proto je stále oblíbenější nakupování na internetu. Ovšem jak si co nejbezpečněji objednané balíčky vyzvednout? Pomocí Penguin boxu, který využívá také e-shop Genesis.

E-shop Genesis nově doručuje balíčky do Penguin boxů

Nakupujete rádi oblečení, obuv, hračky nebo knížky v e-shopu sítě společensky odpovědné módy Genesis, který má internetovou adresu http://www.genesis-eshop.cz/? Jistě vás potěší novinka, kterou si tento online obchod pro všechny své zákazníky připravil. Jde konkrétně o bezpečné doručování objednaných balíčků pomocí Penguin boxu, tedy venkovního boxu na automatické vyzvedávání zásilek.

Vyzvedávání balíčků v Penguin boxu: Jak na to?

V Penguin boxu si bezkontaktně vyzvednete objednané zásilky z e-shopu Genesis, ale i dalších českých internetových obchodů. Jakým způsobem Penguin box funguje? Na e-shopu si objednáte vybrané zboží a na závěr objednávky si zvolíte doručení balíčku do Penguin boxu, který se nachází co nejblíže vašemu bydlišti.

Například z e-shopu Genesis vám dopraví váš balíček do vybraného Penguin boxu zdarma, a to bez ohledu na výši objednávky. V rámci své objednávky navíc obdržíte od e-shopu speciální kód, pomocí kterého následně schránku Penguin boxu jednoduše otevřete a balíček z ní vyjmete.

Zdroj: penguinbox.cz

Kdy si balíček v Penguin boxu vyzvednout

V jakém čase si můžete pro svůj balíček do Penguin boxu dojít? Doručení do boxu je expresně do 24 hodin. Své zboží si můžete v boxu ponechat až 48 hodin od doručení, dobu vyzvednutí si však můžete samozřejmě také prodloužit. Tento venkovní box je přitom v provozu 24 hodin denně 7 dní v týdnu, pro svůj balíček si tak můžete dojít v libovolném čase.

Když k Penguin boxu, který je poháněný na solární fotovoltaický ostrovní systém, přistoupíte, okamžitě se díky velkému množství senzorů rozsvítí. Jeho obsluha je pro vás tedy bezpečná a přehledná i v noci.

Tip: Svůj balíček z e-shopu Genesis si nemusíte nechat doručit pouze prostřednictvím Penguin boxu. Využít můžete také doručovací službu Penguin logistic, která vám zásilku z e-shopu Genesis v tyto dny doveze až domů ke dvěřím zdarma bez ohledu na výši vaší objednávky. 

Penguin box slouží i k vrácení zboží při reklamaci

V Penguin boxu si nemusíte svůj balíček pouze vyzvedávat. Tento venkovní box slouží i k vrácení zboží, pokud jej chcete reklamovat. K odeslání balíčku opět dochází bezkontaktně. Odeslat jej můžete kdykoliv a poslat s ním do Penguin boxu kohokoliv z rodiny. Díky tomu vám s reklamací odpadne spousta starostí.

Zdroj: Shutterstock.com

Hlavní výhody Penguin boxu

Penguin box je unikátním systémem doručování balíčků z internetových obchodů, který výborně poslouží zvlášť v dnešní době, kdy čelíme pandemii koronaviru. Při převzetí balíčku z Penguin boxu nepřijdete (tak jako je tomu například na poště) do nechtěného kontaktu s cizími lidmi. Díky tomuto chytrému venkovnímu boxu, který můžete obsluhovat v jakoukoliv denní dobu, se tak zbytečně nevystavujete zdravotním rizikům. Aby byl Penguin box opravdu bezpečný, je také pravidelně dezinfikován.

Na kterých místech Pinguin box aktuálně najdete? Mapa všech Penguin boxů je pro vás k dispozici na webových stránkách https://www.penguinbox.cz/.

Autor:
Publikováno: 31. 3. 2020 10:25 Nahlásit obsah