Trendy dámské svetry 2021/2022: Parádu uděláte v kousku s norským vzorem i se stojáčkem na zip

Trendy dámské svetry 2021/2022: Parádu uděláte v kousku s norským vzorem i se stojáčkem na zip Zdroj: Shutterstock

Svetr patří k základní výbavě dámského podzimního a zimního šatníku. Také tento kousek podléhá módním trendům. Chcete vědět, které dámské svetry vévodí zimní sezoně 2021/2022? Přinášíme ochutnávku trendy svetrů, ve kterých uděláte spoustu parády.

Dámské svetry se stojáčkem na zip hlásí velkolepý návrat

Letošní sezonu zažívají obrovský comeback dámské svetry se stojáčkem na zip. Tento trendy kousek se skvěle hodí k džínům nebo džínovým sukním. Svetrům se stojáčkem na zip sluší jednotná barva, perfektně je však oživí výraznější pletený vzor.

Rozevláté, hřejivé a barevné cardigany přinášejí dávku svobody

Předchozí zimu byly v módě vypasované svetry. Letošní sezonu si zkuste dopřát více volnosti a vsaďte na pletené rozevláté cardigany. Čím odvážnější a barevnější kousek zvolíte, tím lépe. Svému podzimnímu a zimnímu šatníku totiž vdechnete více svobody a pozitivních barev.

Dámské svetry s norským vzorem kralují už několik sezon

Jakým dalším pleteným modelem neuděláte krok vedle ani letošní zimu? Zaručeně dámským svetrem s norským vzorem, který je stále trendy. Ani v případě svetrů s norským vzorem však nezůstávejte u neutrálních odstínů, buďte odvážnější a rozhodněte se pro barevnost.

Huňaté svetry s rolákem: Zahřejí a jsou nesmírně trendy

Dalším z hitů zimy 2021/2022 je huňatý dámský svetr s výrazným rolákem. Tento trendy kousek, který skvěle pasuje ke kabátu, parce i prošívané bundě, si zamilujete. Nejen, že v něm uděláte parádu, ale také vás perfektně zahřeje i během té největší zimy.

Krátké dámské svetry: Nebojte se je vrstvit

Velkým trendem zimní sezony 2021/2022 jsou také krátké dámské pletené svetry. Máte obavy, že prochladnete, když budete tento módní kousek nosit? Pokud budete krátký dámský svetr vrstvit s jednobarevným bavlněným tričkem nebo košilí, rozhodně nemáte důvod.

Zdroj: Stylecaster.com, Glamour.com, Herstylecode.com
Autor:
Publikováno: 24. 11. 2021 12:16 Nahlásit obsah