Valentýnské nehty: Vede červená klasika, v závěsu jsou srdíčka a třpytky

Valentýnské nehty: Vede červená klasika, v závěsu jsou srdíčka a třpytky Zdroj: Shutterstock.com

Svátek svatého Valentýna opět klepe na dveře. Pokud jste se s partnerem domluvila, že v tento den zajdete na romantickou večeři do restaurace, jistě už máte vymyšlené, co si vezmete na sebe. Aby vám to opravdu ladilo, nezapomeňte ani na manikúru. Přinášíme vám tipy na trendy valentýnské nehty, které vám budou slušet i po 14. únoru.

V hlavní roli sytě červená

Červená manikúra se nikdy neokouká. Sytě červený lak je klasika ideální pro valentýnskou manikúru. A to bez jakýchkoliv přízdob v podobě třpytek nebo kamínků. Jestliže zvolíte ke svým červeným nehtům vhodné oblečení, stane se z vás doslova femme fatale.

Motiv srdce: V červené, černé, modré i bílé

Ke svátku svatého Valentýna motiv srdce zkrátka patří, tak proč ho nemít i na nehtech? Počítejte však s tím, že valentýnskou manikúru budete nosit i v následujících týdnech, proto by měla být velmi decentní.

Své nehty můžete srdíčky ozvláštnit v červenobílé kombinaci. Pokud nechcete působit příliš sladce, stylově vypadá také černobílá nebo modrobílá kombinace barev.

Do valentýnské manikúry zahrňte i třpytky

Vaši manikúru, se kterou zazáříte na svatého Valentýna, můžete ozvláštnit i záplavou třpytek. Jestli nechcete vypadat jako zářivá discokoule, použijte třpytky pouze z části. Nechte si na nehtech vytvořit například efekt šumivého šampaňského, což je manikúra jako stvořená na 14. února.

Pro něžné romantičky: Pastelově růžová s drobnými perličkami

Patříte-li k věčným romantičkám, takový sytě červený lak na vás bude působit příliš tvrdě. Dejte naopak přednost jemné růžové, kterou můžete doplnit o drobné perličky. Ve výsledku budete působit něžně i elegantně zároveň.

Pohrajte si s odstíny červené a růžové

K valentýnské manikúře můžete přistoupit i mnohem hravěji. Klidně do ní zahrňte odstíny červené a růžové, doplňte je o bílou či zlatou, nebo k nim připojte motivy květin. Možnosti máte takřka nekonečné. V každém případě myslete na to, že upravené nehty jsou základ, a to nejen na Valentýna.

Autor:
Publikováno: 12. 2. 2020 12:40 Nahlásit obsah