Kategorie Násilí

Článek
Fakta a mýty o násilí na ženách
Fakta a mýty o násilí na ženách O násilí na ženách existuje mnoho mýtů. Takové mýty však mohou ovlivnit samotné ženy a ti, kteří jim mohou pomoci.
Článek
Modřiny a napuchlý obličej: Tuto dívku nikdo nezbil, trpí těžkou alergickou reakcí
Modřiny a napuchlý obličej: Tuto dívku nikdo nezbil, trpí těžkou alergickou reakcí Když se 17letá Kira Shai Whiteheadová objeví na veřejnosti bez make-upu, budí pozornost kamkoli přijde. Má totiž zarudlé oči, opuchlý obličej a výrazné modřiny. Neznámí lidé se jí hned starostlivě ptají, kdo jí ublížil. Kira jim však musí trpělivě vysvětlovat, že není obětí násilí, ale že trpí těžkou alergickou reakcí. Jak je to vůbec možné?
Článek
Žena surově zbila svou osmiměsíční dcerku. To, co se stalo potom, rozhodí snad úplně každého...
Žena surově zbila svou osmiměsíční dcerku. To, co se stalo potom, rozhodí snad úplně každého... Bohužel i dnes pro vás máme další příběh ženy, která se nikdy matkou stát neměla. Lorien Norman předstoupila před soud za to, že napadla svou teprve osmiměsíční dcerku.
Článek
Měla na víkend zůstat u svého otce. Místo toho skončila v nemocnici ve velmi kritickém stavu...
Měla na víkend zůstat u svého otce. Místo toho skončila v nemocnici ve velmi kritickém stavu... To, že se manželé rozvedou, není v dnešní době nic neobvyklého. Horší na tom však je, když v manželství jsou i děti. A jak už to tak bývá, většinou dítě zůstane v péči matky a k otci dochází pouze o víkendech, což je i případ malé Cheyenne Rae, která v období rozvodu byla ještě malé miminko.