Kategorie Nemoci

Článek
Kojit či nekojit? Výzkumy mají jasno!
Kojit či nekojit? Výzkumy mají jasno! Určitě jste si také všimly, že v posledních několika letech, se začíná čím dál častěji objevovat fakt, že žena, ať už z jakéhokoliv důvodu, své novorozené miminko nekojí. Dokonce to k roku 2016 dělalo celou polovinu právě narozených dětí.
Článek
Zdravé potraviny pro krásu
Zdravé potraviny pro krásu Je mnoho potravin, které naší kráse a zdraví moc nepřidávají. Všichni si dokážeme představit, jaké to asi můžou být – nezdravé a kalorické. Ale jsou také potraviny, které jsou dobré pro zdraví i krásu našeho těla. Ptáte se, které to jsou? Pak čtěte.
Článek
8 nejdivnějších nemocí na světě
8 nejdivnějších nemocí na světě Na světě existují tisíce druhů nemocí. Velkou část jich známe, některými jsme si dokonce sami prošli. Některé z nich jsou ale tak zvláštní a ojedinělé, že i lékaři nad nimi jen nevěřícně kroutí hlavou. My tu pro vás máme přehlídku těch nejdivnějších.
Článek
Najděte si čas zdravě jíst
Najděte si čas zdravě jíst Spousta lidí by se ráda přeorientovala na zdravou stravu, ovšem myslí si, že na to nemají dostatek času. Ale nákup zdravého jídla a jeho následná konzumace není nic tak složitého, jak by se mohlo zdát. Pokud chcete jíst zdravě, zhluboka se nadechněte a relaxujte. Následně se ponořte do našich tipů.