Kategorie Nezdravé jídlo

Článek
Zbavte se závislosti na sladkém v několika jednoduchých krocích
Zbavte se závislosti na sladkém v několika jednoduchých krocích Závislost na sladkém je problém, se kterým dnes zápolí mnoho žen. Některé zkrátka nedokážou sladké chuti odolat, jiné s ní řeší stres. Je však možné se závislosti na sladkém zbavit? My věříme, že ano a zvládnete to i vy!
Článek
Máte po vánočních svátcích nafouklé břicho? Víme, jak se jej zbavit
Máte po vánočních svátcích nafouklé břicho? Víme, jak se jej zbavit Vánoční cukroví, bramborový salát se smaženým kaprem, obložené chlebíčky, poctivý vaječný likér a spousta dalších dobrot. Náš žaludek dostal přes vánoční svátky pořádně zabrat a kdekoho z nás teď trápí nafouklé břicho. Tento nepříjemný pocit dokáže být pěkně bolestivý a je navíc spojen s nadýmáním a plynatostí. Jak se jej tedy zbavit?
Článek
Těmto potravinám se rozhodně vyhněte. Prodloužíte si tak život
Těmto potravinám se rozhodně vyhněte. Prodloužíte si tak život Většina z nás si přeje prožít plnohodnotný a dlouhý život. Proto se snažíme stravovat zdravěji. V mnoha případech si ale pouze myslíme, že opravdu zdravě jíme a i nadále konzumujeme potraviny, které škodí našemu zdraví. Kterým potravinám se tedy dlouhodobě vyhnout, aby náš život byl co nejdelší?
Článek
Instantní čínské polévky: Pokrm, který vám může v těle nadělat pořádnou paseku
Instantní čínské polévky: Pokrm, který vám může v těle nadělat pořádnou paseku Ačkoliv již tento pokrm v dnešní době nepatří k těm nejprodávanějším, pořád se najdou i tací, kteří konzumují instantní čínské polévky ve velkém. Jenže jak se ukázalo již dříve, pro naše zdraví nejsou vůbec přínosné, ba spíše naopak, proto je dobré si o tomto „jedu“ znovu něco připomenout.
Článek
Za ztrátu chlapcova sluchu a zraku může tohle jídlo. Také patříte k těm, kteří jej rádi konzumují?
Za ztrátu chlapcova sluchu a zraku může tohle jídlo. Také patříte k těm, kteří jej rádi konzumují? Tento šokující příběh teprve 17letého chlapce, který přišel o zrak a částečně i o sluch, je opravdu nevídaný. Lékaři dlouho nemohli přijít na příčinu chlapcova nevysvětlitelného postižení. Teprve po nekonečných sériích vyšetření, otázek týkajících se mladíkova životního stylu a stravování odhalili odpověď.