Kategorie Nezdravé jídlo

Článek
Těmto potravinám se rozhodně vyhněte. Prodloužíte si tak život
Těmto potravinám se rozhodně vyhněte. Prodloužíte si tak život Většina z nás si přeje prožít plnohodnotný a dlouhý život. Proto se snažíme stravovat zdravěji. V mnoha případech si ale pouze myslíme, že opravdu zdravě jíme a i nadále konzumujeme potraviny, které škodí našemu zdraví. Kterým potravinám se tedy dlouhodobě vyhnout, aby náš život byl co nejdelší?
Článek
Instantní čínské polévky: Pokrm, který vám může v těle nadělat pořádnou paseku
Instantní čínské polévky: Pokrm, který vám může v těle nadělat pořádnou paseku Ačkoliv již tento pokrm v dnešní době nepatří k těm nejprodávanějším, pořád se najdou i tací, kteří konzumují instantní čínské polévky ve velkém. Jenže jak se ukázalo již dříve, pro naše zdraví nejsou vůbec přínosné, ba spíše naopak, proto je dobré si o tomto „jedu“ znovu něco připomenout.
Článek
Za ztrátu chlapcova sluchu a zraku může tohle jídlo. Také patříte k těm, kteří jej rádi konzumují?
Za ztrátu chlapcova sluchu a zraku může tohle jídlo. Také patříte k těm, kteří jej rádi konzumují? Tento šokující příběh teprve 17letého chlapce, který přišel o zrak a částečně i o sluch, je opravdu nevídaný. Lékaři dlouho nemohli přijít na příčinu chlapcova nevysvětlitelného postižení. Teprve po nekonečných sériích vyšetření, otázek týkajících se mladíkova životního stylu a stravování odhalili odpověď.