Kategorie Nouzový stav

Článek
Školní asistentka se snažila během online výuky zabavit vlastní děti. Výsledek dopadl katastrofálně
Školní asistentka se snažila během online výuky zabavit vlastní děti. Výsledek dopadl katastrofálně Online výuka vzniklá v důsledku koronavirové krize přináší žákům i učitelům perné chvilky. Ještě těžší to však ještě před pár týdny měly učitelky, které se během nouzového stavu musely starat o vlastní děti a zároveň učit online cestou své žáky. Zabavit své děti během online výuky se snažila i britská asistentka Donna Evans. Jak to dopadlo?
Článek
Britská teenegerka spáchala během karantény sebevraždu. Nezvládla sociální odloučení
Britská teenegerka spáchala během karantény sebevraždu. Nezvládla sociální odloučení Pandemie koronaviru a s ní související nouzový stav nás donutily žít zcela jinými životy. Držíme se doma a snažíme se stýkat s co nejužším okruhem lidí. Sociální izolaci však spousta lidí snáší po psychické stránce velmi špatně. Karanténu a odloučení od lidí bohužel psychicky nezvládla Bethany Palmerová, která si ve svých 17 letech sáhla na život.
Článek
Jak na odrosty, než otevřou kadeřnictví: Domácí barvení vlasů zvládnete i bez nehod
Jak na odrosty, než otevřou kadeřnictví: Domácí barvení vlasů zvládnete i bez nehod Dle vládního plánu kadeřnictví v Česku otevřou 11. května. Do té doby musíme o své vlasy pečovat svépomocí. Máte pěknou přírodní barvu, a tak si nemusíte barvit vlasy, a navíc ani nešedivíte? V tuto chvíli máte vyhráno. Jestli vás ale trápí nevzhledné odrosty, musíte přistoupit k domácímu barvení vlasů. Jak na to, abyste napáchala co nejméně škod?
Článek
Pandemii koronaviru máme pod kontrolou, uvedl ministr zdravotnictví Vojtěch
Pandemii koronaviru máme pod kontrolou, uvedl ministr zdravotnictví Vojtěch V Česku se díky nařízeným opatřením podařilo zabránit nekontrolovatelnému šíření koronaviru. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na tiskové konferenci konané 15. dubna řekl, že pandemie koronaviru je v tuto chvíli pod kontrolou, a tak se můžeme pomalu vracet k normálu.
Článek
Krvavé koleno, skákání gumy či Nebe, peklo, ráj. Osvěžte si pravidla těchto her, kterými v nouzovém stavu zabavíte své děti
Krvavé koleno, skákání gumy či Nebe, peklo, ráj. Osvěžte si pravidla těchto her, kterými v nouzovém stavu zabavíte své děti Zabavit děti doma v době nouzového stavu je pro rodiče stále náročnější. Mají už vaše děti dost vyrábění a malování a nebaví je ani koukat na videa na YouTube? V tom případě je naučte hry svého dětství. Z Krvavého kolena nebo ze hry Cukr, káva, limonáda budou doslova unesené. Nepamatujete si už pravidla? Osvěžíme vám paměť.
Článek
Velikonoce bez roušek a shromažďování ve skupinkách: Nerozvážnost některých lidí může zbrzdit další uvolňování, upozorňuje Prymula
Velikonoce bez roušek a shromažďování ve skupinkách: Nerozvážnost některých lidí může zbrzdit další uvolňování, upozorňuje Prymula Pandemie koronaviru měla v Česku optimistické vyhlídky. Její další klidný průběh však pravděpodobně zhatily velikonoční svátky, během nichž mnozí lidé nedodržovali nařízená opatření. Zda se v důsledku jejich chování nově zvýší počet nakažených, ukážou až další dny. Podle toho se bude vyvíjet i uvolňování, které slibují politici.
Článek
Nouzový stav v Česku: Které obchody mají otevřeno a do kterých se ještě nedostanete
Nouzový stav v Česku: Které obchody mají otevřeno a do kterých se ještě nedostanete Koronavirová krize v Česku zavřela kina, restaurace, posilovny či kadeřnictví. Dobrou zprávou je, že v době nouzového stavu, který potrvá minimálně do 30. dubna, zůstávají otevřené některé obchody. Kromě lékáren a prodejen s potravinami dostávají zelenou i další obchody. Které z nich to tedy aktuálně jsou?
Článek
Koronavirus v Česku: Celostátní karanténa bude platit až do 1. dubna, rozhodla vláda
Koronavirus v Česku: Celostátní karanténa bude platit až do 1. dubna, rozhodla vláda Mimořádná opatření platící po vyhlášení stavu nouze, která omezují volný pohyb a pobyt osob, měla původně trvat do úterý 24. března 2020. Česká vláda ovšem rozhodla, že tato omezení potrvají nejméně do 1. dubna 2020 do 6 hodin ráno.
Článek
Nouzový stav v Česku zavřel posilovny: Přinášíme tipy na nejlepší aplikace na domácí cvičení
Nouzový stav v Česku zavřel posilovny: Přinášíme tipy na nejlepší aplikace na domácí cvičení Ve čtvrtek 12. března 2020 začal od 14 hodin v Česku platit nouzový stav kvůli obavám z dalšího šíření nového koronaviru. Mezi celou řadou omezení je zakázán i vstup do posiloven, předpokládá se, že se nebudete moci zúčastnit ani veřejných kurzů cvičení. Jistě vám proto přijdou vhod následující tipy na chytré aplikace na domácí cvičení.