Kategorie Okurka

Článek
Zdravý nápoj z melounu a okurky podporuje přirozenou detoxikaci těla, usnadňuje hubnutí a snižuje krevní tlak
Zdravý nápoj z melounu a okurky podporuje přirozenou detoxikaci těla, usnadňuje hubnutí a snižuje krevní tlak Okurka a vodní meloun patří k plodům, bez kterých si nedokážeme představit léto. Tato zelenina obsahuje víc než 90 procent vody, najdete v ní i vysoký podíl vitaminů, minerálů a dalších prospěšných látek. Meloun a okurka mají mimořádný přínos hlavně tehdy, když je budete konzumovat společně. Trefou do černého je následující zdravý a chutný nápoj.
Článek
Zařaďte okurky do svého letního jídelníčku: Podpoříte své zdraví a zhubnete
Zařaďte okurky do svého letního jídelníčku: Podpoříte své zdraví a zhubnete Když se potřebujeme v létě osvěžit něčím zdravým, automaticky sáhneme po vodním melounu. Ovšem je tu i další zelenina, na kterou často zapomínáme. Řeč je o obyčejné okurce, která má pro naše tělo spoustu zdravotních benefitů a pomůže nám i zhubnout. Proč byste ji měla do svého letního jídelníčku zařadit i vy?
Článek
Cool nealko přináší novou osvěžující příchuť Okurka a Limetka
Cool nealko přináší novou osvěžující příchuť Okurka a Limetka Společnost Pivovary Staropramen rozšiřuje řadu nealko pivních mixů. Reaguje tak na stále narůstající oblibu tohoto typu nápoje. COOL nealko s příchutí Okurka a Limetka doplní tři stávající příchutě: COOL nealko Grep, COOL nealko Lemon a COOL nealko Bezový květ a Lemongrass.
Článek
Sedmidenní hubnoucí plán, díky kterému shodíte přebytečná kila
Sedmidenní hubnoucí plán, díky kterému shodíte přebytečná kila Pokud vám již nyní dělají vánoční kila navíc vrásky, nezoufejte! Máme pro vás tip, díky kterému své tělo po lenošných vánočních svátcích dokonale probudíte, pročistíte střeva a jako bonus navíc půjdou kila krásně dolů. No, nezní to úžasně?
Článek
Ploché bříško přes noc? Tento geniální nápoj zafungoval už u tisíců lidí a další přibývají!
Ploché bříško přes noc? Tento geniální nápoj zafungoval už u tisíců lidí a další přibývají! Co si budeme namlouvat, krásné ploché bříško by chtěla každá z nás, jenže dodržovat zdravou stravu a pravidelně cvičit je těžší, než se na první pohled může zdát. My pro vás ale máme jednoduchý a především levný nápoj, který by vám měl k vytouženému bříšku pomoci.
Článek
5 potravin, díky kterým bude vaše pokožka dokonale hydratovaná
5 potravin, díky kterým bude vaše pokožka dokonale hydratovaná Voda je pro naše tělo zcela nezbytná. I přes tento fakt však mnozí lidé pitný režim zanedbávají, což se poté nezbytně odráží i na kvalitě jejich pokožky. Tyhle potraviny vám pomohou vodu doplnit a tím napomoci, aby vaše pokožka byla pružná a plná života.
Článek
Malířka dokáže dokonale zamaskovat jídlo
Malířka dokáže dokonale zamaskovat jídlo Vezmete si do ruky okurku, oloupete ji jako banán a pod slupkou bude skutečně banán! To by se vám stalo, kdyby se vám do ruky dostal jeden z hyperrealistických uměleckých kousků teprve 19leté japonské malířky Hikaru Cho. Její hravá…