Kategorie Pletení

Článek
Krásné vánoční překvapení: Babička upletla vnučce stylový vánoční svetr, předlohou byl dívenčin obrázek
Krásné vánoční překvapení: Babička upletla vnučce stylový vánoční svetr, předlohou byl dívenčin obrázek I když jsou Vánoce za námi, stále se těšíme z dárků, které jsme dostali od ostatních. Z jakého máte tentokrát největší radost? Možná, že jste pod stromečkem našli vlastnoručně vyrobený dárek, který vás zahřál u srdce. Své o tom ví sedmiletá britská školačka, které její babička tajně upletla nádherný vánoční svetr. A to přesně podle jejího obrázku.
Článek
Německá teenagerka vytváří zaplétané účesy jako ze Hry o trůny. Inspirovala se tkaním a technikou macramé
Německá teenagerka vytváří zaplétané účesy jako ze Hry o trůny. Inspirovala se tkaním a technikou macramé Teenagerka Milena Diekmann z Německa se věnuje neobvyklému koníčku. Zaplétá dlouhé vlasy do překrásných účesů, které svým stylem připomínají disneyovské princezny nebo Hru o trůny. Milena Diekmann je přitom samouk. Sní o tom, že se bude jednoho dne vlasovým stylingem profesionálně živit.
Článek
Pleťte, háčkujte, vyšívejte! Je to dobré pro vaše psychické i fyzické zdraví
Pleťte, háčkujte, vyšívejte! Je to dobré pro vaše psychické i fyzické zdraví Pletení, háčkování, vyšívání a další ruční práce nejsou rozhodně jenom pro babičky. Všechny tyto činnosti, které se systematicky opakují a prostřednictvím kterých za námi vzniká skutečný výsledek, totiž blahodárně působí na naše psychické i fyzické zdraví. Prostě v dnešní době nehmatatelného online světa je to pro nás doslova zázrak!