Německá teenagerka vytváří zaplétané účesy jako ze Hry o trůny. Inspirovala se tkaním a technikou macramé

Německá teenagerka vytváří zaplétané účesy jako ze Hry o trůny. Inspirovala se tkaním a technikou macramé Zdroj: Instagram.com @airstylist.dream

Teenagerka Milena Diekmann z Německa se věnuje neobvyklému koníčku. Zaplétá dlouhé vlasy do překrásných účesů, které svým stylem připomínají disneyovské princezny nebo Hru o trůny. Milena Diekmann je přitom samouk. Sní o tom, že se bude jednoho dne vlasovým stylingem profesionálně živit.

Účesy, které Milena Diekmann vytváří, připomínají pletení košíků, háčkování, tkaní i techniku macramé. Aby toho nebylo málo, originální zaplétání doplňuje také o zářivé barvy vlasů.

Německá teenegerka, jejíž instagramový profil @airstylist.dream se zaplétanými účesy má takřka 50 tisíc sledujících, přiznává, že je samouk. Nejprve začala s lehkými účesy podle tutoriálů na YouTube. Následně zaplétání vlasů doslova propadla.

V případě jednoduchého zaplétání jí však následně došly nápady, a tak se rozhodla, že bude experimentovat. Díky tomu začala vymýšlet stále nové složitější a méně obvyklé způsoby zaplétání vlasů, které vypadají originálně a neuvěřitelně krásně.

17letá dívka ve vlasech vytváří nádherné vzory. Nejde o klasické účesy, pod rukama jí vznikají doslova umělecká díla. Její účesy jsou inspirovány pletenými a háčkovanými vzory, technikou macramé i způsobem zaplétání klasických košů.

Když si účesy, které Milena vytvořila prohlédnete, budete mít pocit, že je nosila některá z ženských postav ze Hry o trůny. Anebo také některá disneyovská princezna.

Milena zpravidla zaplétá vlasy na paruce. Když má účes hotový, paruku si dá na sebe, výsledek nafotí a následně zveřejní na Instagramu. Tato 17letá dívka sní o tom, že jednoho dne bude díky svému vlasovému umění velmi slavnou a že se bude starat o vlasový styling celebritám. Také by se chtěla živit tvorbou originálních svatebních účesů.

Autor:
Publikováno: 25. 9. 2020 10:17 Nahlásit obsah