Krásné vánoční překvapení: Babička upletla vnučce stylový vánoční svetr, předlohou byl dívenčin obrázek

Krásné vánoční překvapení: Babička upletla vnučce stylový vánoční svetr, předlohou byl dívenčin obrázek Zdroj: Twitter.com @juliecordiner

I když jsou Vánoce za námi, stále se těšíme z dárků, které jsme dostali od ostatních. Z jakého máte tentokrát největší radost? Možná, že jste pod stromečkem našli vlastnoručně vyrobený dárek, který vás zahřál u srdce. Své o tom ví sedmiletá britská školačka, které její babička tajně upletla nádherný vánoční svetr. A to přesně podle jejího obrázku.

Vše začalo speciálním projektem, který měla dívenka během distanční výuky vytvořit do školy. Jejím úkolem bylo nakreslit návrh vlastního vánočního svetru. A to v rámci akce Christmas Jumper Day, v rámci které chtěla dívčina škola získat finance pro dobročinnou organizaci Save The Children.

Zdroj: Twitter.com @juliecordiner Kreativní návrh malé holčičky, který vznikl začátkem prosince, oslovil její babičku Julii Corinerovou. Tato žena je vášnivá pletařka, proto při pohledu na vnuččin vánoční svetr dostala úžasný nápad. Z návrhu se rozhodla vytvořit skutečný vánoční dárek. 

Vnučka navrhla svetr s náročnějšími vzory. Je na něm vánoční stromeček s dárky, Santa Claus i řada hvězdiček. Babička Julie však realizaci vánočního svetru zvládla na výbornou, stihla jej uplést za necelých čtrnáct dnů. Když následně malá školačka objevila “svůj” vánoční svetr pod stromečkem, byla štěstím bez sebe.

Zdroj: Twitter.com @juliecordiner “Moje vnučka měla za domácí úkol navrhnout vánoční svetr. Podle jejího obrázku jsem se jej rozhodla uplést. Když tento vánoční dárek rozbalila, výraz v její tváři byl k nezaplacení!” napsala šikovná babička Julie Cordiner na svůj Twitter a připojila fotky návrhu a rozzářené vnučky ve vánočním svetru.

Její příspěvek se stal takřka přes noc virálním. Šikovné ruce i dobré srdce této ženy v současnosti obdivují lidé z celého světa. Určitě souhlasíte, že není nic lepšího než pletený svetr, čepice, šála, rukavice či ponožky od milující babičky, která tímto způsobem vyjadřuje lásku svému vnoučeti.

Autor:
Publikováno: 11. 1. 2021 14:00 Nahlásit obsah