Kategorie Pocity

Článek
Jak si psát deník a zůstat u toho co nejdéle: Denně vám stačí jedna věta, kromě tužky a papíru zkuste chytrou aplikaci
Jak si psát deník a zůstat u toho co nejdéle: Denně vám stačí jedna věta, kromě tužky a papíru zkuste chytrou aplikaci Spousta z nás používá deník jako očisťující prostředek, do kterého si zaznamenáváme své zážitky, ale i pocity. Když se vypíšeme, uleví se nám a mnohdy ze sebe dostaneme všechny negativní emoce. Psaní osobního deníku však mívá háček. I když se do něj pustíme, často se mu nevěnujeme dlouhodobě. Jak se překonat a vydržet u psaní deníku co nejdéle?
Článek
Jak snadno poznat, že je váš partner manipulátor
Jak snadno poznat, že je váš partner manipulátor Ačkoliv to na první pohled nevypadá, postupem času, jakmile opadnou růžové brýle zamilovanosti, může nám dojít, že žijeme s někým, kdo námi pomalu ale jistě manipuluje.
Článek
V zajetí vlastních myšlenek - jak se cítí lidé, kteří o věcech příliš přemýšlí?
V zajetí vlastních myšlenek - jak se cítí lidé, kteří o věcech příliš přemýšlí? Přemýšliví lidé říkají, že je skvělé nad věcmi přemýšlet, protože jim to pomáhá vyřešit spoustu problémů. Na druhou stranu přiznávají, že přílišné přemýšlení negativně ovlivňuje jejich psychickou pohodu a zdánlivou vyrovnanost začnou narušovat i zcela drobné starosti.
Článek
Šeptej! Aneb proč vás (ne)vzrušují podivné zvuky ASMR
Šeptej! Aneb proč vás (ne)vzrušují podivné zvuky ASMR Autonomní senzorická meridiánová reakce (ASMR) je navozování stavu relaxace, uvolnění a blaženosti prostřednictvým různých zvuků. Na internetu můžete pod zkratkou ASMR shlédnout tisíce videí z celého světa, která v lidech vyvolávají různé reakce.
Článek
Zpověď čtenářky: Život se schizofrenií
Zpověď čtenářky: Život se schizofrenií Nechtěla jsem se narodit, vyrůstat a pak zjistit, že mám schizofrenii. Chtěla jsem manžela, děti a dům, místo toho se ted peru s hlasem ve své hlavě!
Článek
Odstřihl se už od své bývalé? Chtějte to vědět!
Odstřihl se už od své bývalé? Chtějte to vědět! Občas vám připadá, že jste ve vztahu tři: vy, on a jeho bývalá přítelkyně. Vážně máte důvod k obavám, když pořád chodí za svou bývalou? Podle výzkumu společnosti SANEP žárlí na svého partnera 31 % Češek a…