Kategorie Podprsenka

Článek
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu Měnit si každý den spodní kalhotky je pro každou ženu nepsaným pravidlem. Jak je to ovšem s dalším spodním prádlem, kterým je dámská podprsenka? Přečtěte si, jak často byste měla měnit a prát podprsenku. Spousta žen v tom totiž dělá velkou chybu.
Článek
Život bez podprsenky: Dejte svým prsům svobodu, a to nejen v létě
Život bez podprsenky: Dejte svým prsům svobodu, a to nejen v létě Jistě budete souhlasit s tím, že podprsenka je nepohodlná a škrtí vás, kde nemá. Dnešní móda odhalených ramen a zavinovacích střihů navíc nepočítá s tím, že byste měla kousek tohoto spodního prádla vůbec nosit. Tak proč podprsenku neodhodit, a to nejen v létě? Možná, že vás k tomuto odvážnému kroku přesvědčí i následující důvody.
Článek
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám Kulatá, objemná prsa, která se klenou do výšky. Tak tomuto trendu, který od 90. let minulého století udávaly push-up podprsenky, v současné době zvoní umíráček. Ideál ženských prsou schovaných v podprsence nyní vypadá jinak. Mnohem populárnějšími se stávají vzdušné bralette podprsenky, které ženským prsům zachovávají jejich původní tvar.
Článek
Jaká rizika s sebou přináší nošení podprsenky?
Jaká rizika s sebou přináší nošení podprsenky? Podprsenka je kousek oblečení, který v šatníku nechybí žádné ženě. Nosíme ji každý den téměř bez výjimky, a právě proto bychom měly při jejím výběru být opravdu opatrné a ze svých požadavků neslevit.
Článek
Škola chtěla potrestat dívku za to, že uhodila spolužáka. Až když se do toho zapojila její matka, zjistili, co se opravdu stalo!
Škola chtěla potrestat dívku za to, že uhodila spolužáka. Až když se do toho zapojila její matka, zjistili, co se opravdu stalo! V jedné nejmenované škole měla být dívka potrestána za to, že uhodila svého spolužáka, který si neustále hrál s její podprsenkou i přesto, že ho několikrát upozornila, ať to nedělá. Podporu však nenašla ani v učitelce, která jí jen řekla, aby si toho nevšímala…
Článek
Co se stane s vašimi prsy, když přestanete nosit podprsenku? Rozdíl je skutečně propastný!
Co se stane s vašimi prsy, když přestanete nosit podprsenku? Rozdíl je skutečně propastný! Díky dnešní době máme na výběr z velkého množství podprsenek. Krajkové, hladké, push-upky, bez výztuže, bez kostic a mnoho jiných. Přesto spousta z nás žen, jakmile dojde domů, první co odhodí, je podprsenka. Najdou se ale i takové, které by si to bez ní nedokázaly ani představit a klidně v ní i spí.