Kategorie Podzimní dekorace

Článek
Miska z podzimního listí: Vyrobte si dekoraci, která zkrášlí váš domov
Miska z podzimního listí: Vyrobte si dekoraci, která zkrášlí váš domov Spadané javorové listí hraje na podzim všemi barvami. Nemusíte z něj rovnou vázat draka. Co si z něj vyrobit nádhernou podzimní dekoraci, která ozdobí váš obývací pokoj nebo předsíň? Vytvořte si misku z pestrobarevného listí a vneste do svého domova trochu podzimu.
Článek
Dýňový květináč s živými rostlinami: Kombinace, která baví
Dýňový květináč s živými rostlinami: Kombinace, která baví Už máte dost dýňové polévky? V tom případě dýni využijte jako součást podzimního aranžmá. Vydlabejte z ní stylový květináč, do kterého zasaďte živé rostliny. Toto spojení vás dostane.
Článek
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky I se starou punčochou, betonovou směsí a několika gumičkami se dají dělat velké věci. Můžete si z nich vykouzlit originální podzimní dekoraci, která udělá parádu hned několik let po sobě. Řeč je konkrétně o dýni z betonu, kterou zvládne vyrobit opravdu každý. Tak směle do toho!
Článek
Originální podzimní dekorace: Lisování květů rychle a efektně v mikrovlnce
Originální podzimní dekorace: Lisování květů rychle a efektně v mikrovlnce Čerstvé květiny ve váze vydrží týden nebo dva. Lisované květy budou však krásné i měsíce a roky, tradičním způsobem bychom si na ně však počkaly řadu neděl. A s mikrovlnkou je budeme mít hotové ještě dnes! Jen co vychladne lis, můžeme se pustit ještě i do originálního dekorování vlastními „sušenkami“.