Kategorie Posílení imunity

Článek
Kysané zelí: Vitaminová bomba i skvělý posilovač imunity, který znaly i naše prababičky
Kysané zelí: Vitaminová bomba i skvělý posilovač imunity, který znaly i naše prababičky Zázračné účinky kysaného zelí znali už naši předci. Proto se každý podzim pouštěli do krouhání hlávek zelí, které nakládali dle generací ověřených postupů do kameninových sudů či hrnců. Na zimu si tak připravili pořádnou dávku kysaného zelí, které jim nesloužilo jenom jako potravina, ale hlavně jako lék. Proč si kysaného zelí tak cenili?
Článek
Nastal čas k posílení imunity: Známe pár jednoduchých triků, jak na to
Nastal čas k posílení imunity: Známe pár jednoduchých triků, jak na to Na obzoru jsou nekonečné dny plné podzimních plískanic a mrazivých zim. Proto momentálně nastává ten správný čas, abyste si posílili imunitu. Budete tak dostatečně odolní před náporem bacilů, který na vás během následujících chladných měsíců zaútočí. Svou imunitu můžete pravidelně trénovat a posilovat třeba následujícími způsoby.
Článek
Jak na jaře posílit imunitu? Vsaďte na betaglukany
Jak na jaře posílit imunitu? Vsaďte na betaglukany Zima se pomalu chýlí ke konci a mnozí se již nemohou dočkat, až odhodí kabáty a teplé šály. Jarní počasí však bývá zrádné, tělo je po zimě unavené a imunitní systém vyčerpaný. Naštěstí však existují látky, které dokážou obranné mechanismy těla podpořit.
Článek
Jaké benefity přináší každodenní konzumace zázvoru?
Jaké benefity přináší každodenní konzumace zázvoru? Zázvor je pokladem pocházejícím z Číny. Tam byl odpradávna využíván jak ve formě koření, tak i pro medicínské účely. Nyní se zázvor rozšířil po celém světě a všichni těží z jeho neobvyklé chuti i mocné léčebné…