Kategorie Postup

Článek
Jak sušit levanduli, aby neopadala, neztratila barvu a stále krásně voněla? Základem je správný postup
Jak sušit levanduli, aby neopadala, neztratila barvu a stále krásně voněla? Základem je správný postup Máte na zahradě levanduli a chtěli byste si ji nasušit k dalšímu využití? V tom případě vám přinášíme jednoduchý a efektivní návod, jak sušit levanduli, aby neopadala, neztratila barvu a stále krásně voněla. Co všechno pro to musíte udělat?
Článek
Jak se zbavit křečových žil? Máme pro vás recept na účinnou domácí mast
Jak se zbavit křečových žil? Máme pro vás recept na účinnou domácí mast Ti, které již trápí křečové žíly, mohou potvrdit, že je to opravdu nepříjemné onemocnění. Nejenže estetický nevypadají vůbec dobře, navíc s sebou přinášejí řadu zdravotních komplikací.
Článek
Porozumění vojenským zkušenostem ve firmách, které se ocitly v krizi
Porozumění vojenským zkušenostem ve firmách, které se ocitly v krizi Firma potřebuje v době krize někoho odvážného, protože odvaha odhaluje to, na čem nám záleží. Odhaluje to, co nás inspiruje k překonání sebe sama. Odvaha má mnoho podob - morální, intelektuální, emoční, psychologickou, politickou, sociální, duchovní, finanční ...
Článek
Dámy a pánové, tohle je válka
Dámy a pánové, tohle je válka Nebyli jsme na tuto válku připraveni. Selhalo krizové řízení, selhali krizoví manažeři a dopady budou pro celou společnost katastrofální.