Kategorie Problémy

Článek
Nikdy nepodceňujte tyto příznaky. Mohou být předzvěstí vážného gynekologického onemocnění
Nikdy nepodceňujte tyto příznaky. Mohou být předzvěstí vážného gynekologického onemocnění Některé ženské nemoci mohou být zprvu považovány za běžný problém týkající se třeba PMS. Skutečná příčina je ale mnohdy mnohem horší. Nikdy nic nepodceňujte, protože pokud nemoc odhalíte včas, máte 90% šanci na její vyléčení. Pokud se u vás projevují tyto příznaky, tak na nic nečekejte a vyhledejte svého gynekologa.
Článek
Víte, co se skutečně stane s vaším tělem po vysazení antikoncepce?
Víte, co se skutečně stane s vaším tělem po vysazení antikoncepce? Podle posledních údajů oblíbenost hormonálních antikoncepčních pilulek každým rokem klesá, a proto se dnes zaměříme na to, s čím se po vysazení těchto pilulek budete muset vy i vaše tělo potýkat.
Článek
10x problémy, které pochopí jen ženy s velkým zadkem
10x problémy, které pochopí jen ženy s velkým zadkem Nikdo tento článek nebude chápat více než věhlasná Kim Kardashian, jejíž pozadí občas dosahuje excelentních rozměrů. Každá dáma s větším pozadím (a tím myslíme samozřejmě přírodní, umělá i vycvičená pozadí) se…
Článek
Malá prsa nejsou konec světa! Tento článek vás o tom přesvědčí!
Malá prsa nejsou konec světa! Tento článek vás o tom přesvědčí! Článek zaměřený na typické problémy, které řeší každá žena: ach ta prsa!
Článek
Správný moment pro rozchod!
Správný moment pro rozchod! Proč se vlastně některé z nás tak snadno a jiné s takovými obtížemi rozcházejí? Jak dokážou bleskově skončit svůj nedávno načatý vztah? Proč spolu někteří zůstávají i přes velkou nespokojenost celou věčnost? Proč se jiní po první hádce lehkomyslně rozejdou?
(2) Načíst více