Americká maminka vyfotila tříletou dcerku stojící na záchodové míse. Když pochopila, proč to dělá, zůstala v šoku

Americká maminka vyfotila tříletou dcerku stojící na záchodové míse. Když pochopila, proč to dělá, zůstala v šoku Zdroj: Shutterstock

Když americká maminka Stacey Wehrman Feeleyová viděla svou tříletou dcerku, kterak stojí na záchodové míse, přišlo jí to velmi legrační. Holčičku v této pozici vyfotila a snímek poslala svému manželovi, který byl v práci. Stacey se posléze své dcerky zeptala, z jakého důvodu na záchodové míse stojí. Když se dozvěděla pravý význam, zůstala v šoku.

Na první pohled to vypadalo jako nevinná dětská hra. Stacey Wehrman Feeleyová z amerického Michiganu si myslela, že její dcerka zkouší na záchodě nové akrobatické kousky. Když jí však její tříleté děvčátko řeklo, že takto trénovali ve školce pro případ, kdyby do předškolního zařízení vtrhli ozbrojenci, maminka takřka neudržela slzy.

Američanka Stacey si fotku své tříleté dcerky stojící na záchodové míse nenechala pro sebe. Zveřejnila ji na svém facebookovém profilu, aby poukázala na to, že tento smutný snímek přesně odráží dobu, ve které žijeme.

“Když mi dcera řekla, proč stojí na záchodové míse, zhroutil se mi svět. Uvědomila jsem si, že trénuje, jak se co nejlépe ukrýt před ozbrojencem, který by vtrhnul do její školky. V tu chvíli všechna nevinnost z toho, co jsem si myslela, že moje dcera dělá, okamžitě vymizela. Politici, podívejte se! Toto jsou vaše děti, vaše vnoučata a vaše pravnoučata. Budoucí generace, která přijde po nás. Budou žít životy založené na vašich rozhodnutích. Mají jenom tři roky a ukrývají se na toaletě stojíc na záchodové míse,” napsala Stacey Wehrman Feeleyová na Facebooku k fotce své tříleté holčičky.

Příspěvek této ženy měl neuvěřitelný dosah. Objevily se pod ním stovky komentářů a sdílely jej desetitisíce lidí z celého světa. Stacey Wehrman Feeleyová tak rozpoutala diskuzi o kontrole držení střelných zbraní v USA.

“Pokud nechcete, aby vaše děti stály na záchodě, musíme pro to něco udělat,” zakončila americká maminka svůj facebookový příspěvek.

Zdroj: Facebook

Autor:
Publikováno: 24. 6. 2021 10:17 Nahlásit obsah