Holčička Christian Grace se narodila s rozštěpem horního rtu a patra: Nyní je miláčkem Instagramu

Holčička Christian Grace se narodila s rozštěpem horního rtu a patra: Nyní je miláčkem Instagramu Zdroj: Instagram.com @raising_a_christian

Když si zamilovaný pár z amerického Texasu Aubrey a Chris v roce 2016 řekli společné ano, nepočítali s tím, že je o dva roky později potká těžká životní zkouška. V roce 2018 se jim totiž narodila holčička Christian Grace se závažným rozštěpem horního rtu a patra. Pro Aubrey a Chrise je i přesto jejich dcera tou nejsladší holčičkou na světě.

Vážná vrozená vada: Rozštěp rtu a horního patra

Aubrey a Chris se rok po své svatbě o Halloweenu 2017 dozvěděli radostnou novinku. Aubrey čekala miminko. Jejich nadšení se ovšem změnilo v 17. týdnu těhotenství. Lékaři tomuto páru oznámili, že se jejich vymodlená dcera narodí s rozštěpem horního rtu a patra.

„Kvůli tomu, že jsme věděli, že naše dcera přijde na svět s velmi vážnou vrozenou vadou, bylo pro nás oba moje těhotenství velmi emocionálně i fyzicky obtížné. 6. července 2018 jsme ale konečně drželi v náručí naši sladkou holčičku, které jsme dali jméno Christian Grace. Naše dcera je velmi silná a my jsme velmi rádi, že můžeme být jejími rodiči,“ vyslovila se k narození své dcery Aubrey.

Statečná Christian Grace je hvězdičkou Instagramu

Aubrey a Chris vrozenou vadu své dcerky nijak neskrývají. Už od jejího narození se snaží brát rozštěp horního rtu a patra jako nedílnou součást jejich společného rodinného života. Své holčičce dokonce založili instagramový profil, na kterém si roztomilá a statečná Christian Grace získala tisíce fanoušků z celého světa.

„Když jsem svou dcerku čekala, kladla jsem si neustále dokola otázky, jak budete vypadat. Měla jsem vážné pochybnosti o tom, že se mi po narození nebude vůbec líbit. A také jsem nevěděla, zda a jakým způsobem ji vůbec budu moci kojit. Když ale Christian Grace přišla na svět, všechny mé pochybnosti se rozplynuly a rázem jsem věděla, že mám tu nejúžasnější holčičku na světě,“ vyznává se maminka Aubrey.

Holčička s rozštěpem rtu a patra má již po operaci

Letos v létě sfoukla malá Christian Grace na svém narozeninovém dortu první svíčku. Kromě toho, že roste do krásy, byste na ní běžným okem vůbec nepoznali, že se liší od svých vrstevnic či vrstevníků. Tato holčička již v batolecím věku prodělala několik úspěšných operací, které jí vrátily úsměv.

Jak je podle instagramových snímků vidět, Christian Grace je veselé a šťastné dítě. Přejeme jí i do budoucna spokojený život, kterému nebude stát v cestě ani malá vada na kráse.

Autor:
Publikováno: 4. 11. 2019 13:36 Nahlásit obsah