Kategorie Vrozená vada

Článek
Holčička Christian Grace se narodila s rozštěpem horního rtu a patra: Nyní je miláčkem Instagramu
Holčička Christian Grace se narodila s rozštěpem horního rtu a patra: Nyní je miláčkem Instagramu Když si zamilovaný pár z amerického Texasu Aubrey a Chris v roce 2016 řekli společné ano, nepočítali s tím, že je o dva roky později potká těžká životní zkouška. V roce 2018 se jim totiž narodila holčička Christian Grace se závažným rozštěpem horního rtu a patra. Pro Aubrey a Chrise je i přesto jejich dcera tou nejsladší holčičkou na světě.
Článek
Máte dolíčky ve tvářích? Jde o genetickou abnormalitu, která se dědí
Máte dolíčky ve tvářích? Jde o genetickou abnormalitu, která se dědí Dolíčky ve tvářích jsou znakem roztomilosti a nevinnosti. Na druhou stranu jsou smyslné a sexy. Tímto nádherným rysem se ale při úsměvu pyšní jenom zlomek lidí. Zatímco takových dolíčků na stehnech a hýždích by se ráda vzdala snad každá žena, dolíčky ve tvářích jsou jejich velkým snem. Máte tento neobyčejný úsměv i vy?
Článek
Máte i vy tyto dírky nad ušima? Přečtěte si, co to znamená a zda jsou nebezpečné
Máte i vy tyto dírky nad ušima? Přečtěte si, co to znamená a zda jsou nebezpečné Určitě jste si také všimli, že někteří lidé, a nejedná se o pozůstatek piercingu, mají nad svýma ušima malinkaté dírky. Co tyto dírky znamenají a jsou nebezpečné?
Článek
Tato holčička trpí syndromem mořské panny. Přesto se ale snaží žít normální život
Tato holčička trpí syndromem mořské panny. Přesto se ale snaží žít normální život Sirenomelia je velmi vzácná vrozená vada, která způsobuje to, že dítěti srostou nohy do jedné končetiny. Vzhledem k tomu, že je tento jev proporčně podobný mýtické postavě, je také jinak nazýván „syndrom mořské panny“.