Klikař vyhrál v Eurojackpotu 1,6 miliardy korun. Jaká čísla vsadil?

Klikař vyhrál v Eurojackpotu 1,6 miliardy korun. Jaká čísla vsadil? Zdroj: Shutterstock

Neštěstí v lásce, ale štěstí ve hře má zřejmě člověk z německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko, který v Eurojackpotu vyhrál neuvěřitelných 66 milionů eur. Jde o pohádkovou výhru, která dělá v přepočtu 1,6 miliardy korun. Jaká konkrétní čísla vsadil?

Jak informoval portál Der Spiegel, výherce Eurojackpotu ze Severního Porýní-Vestfálska trefil správně všech sedm čísel. K pohádkovému bohatství jej dovedla výherní čísla 8, 18, 26, 38, 39 a euročísla 4 a 12.

Výhra 66 milionů eur, tedy 1,6 miliardy korun, tomuto klikaři zaručeně změní život. Jestli k lepšímu, nebo horšímu, však v jeho případě ukáže čas.

Zdroj: Shutterstock Šťastlivec z Německa však nebyl jediný, který tentokrát v Eurojackpotu zabodoval. V dalších kategoriích zinkasovali peníze lidé z Nizozemska, Německa, Itálie a Dánska. Například jeden Holanďan vyhrál v Eurojackpotu 100 tisíc eur, tedy 2,4 milionu korun.

66 milionů eur je neuvěřitelná suma, která vás zajistí na celý život. Ještě větší štěstí měl však začátkem letošního srpna v Eurojackpotu jiný klikař, který vyhrál 117 milionů eur. Tato částka dělá v přepočtu 2,9 miliardy korun.

Zdroj: N-tv.de, Spiegel.de
Autor:
Publikováno: 25. 9. 2023 09:51 Nahlásit obsah