Trojnásobná máma Hayley Garnett se za své břicho se striemi nestydí: Dodává tím sebevědomí ostatním maminkám

Trojnásobná máma Hayley Garnett se za své břicho se striemi nestydí: Dodává tím sebevědomí ostatním maminkám Zdroj: Instagram.com @th3littlestavenger

Každé těhotenství na ženě nechává nesmazatelné stopy. Novopečená maminka už nebude nikdy taková jako před porodem. Některé ženy se za svá poporodní kila a strie velmi stydí a skrývají je před ostatními. To trojnásobná máma Hayley Garnett s hrdostí ukazuje své břicho se striemi na Instagramu a říká, že rozhodně nejde o nedokonalost.

Maminka, která se nebojí jít s kůží na trh

Instagramerka, fotografka, a hlavně trojnásobná maminka Hayley Garnett, která žije v americkém státě Missouri, se nebojí jít doslova s kůží na trh. Na svém Instagramu, kde má takřka 150 tisíc sledujících, se snaží bořit mýty, které na ženské tělo po dětech nahlížejí jako na něco nedokonalého a nehezkého.

Strie jako svědectví o zázraku narození miminka

I když je Hayley Garnett na své původní váze, tři porody se na ní podepsaly především výraznými striemi na břiše. A Hayley se je rozhodně nebojí ukázat. Poté, co porodila dvojčata, se o její výrazné pajizvičky na břiše začal zajímat i její starší, tehdy 3,5letý syn Archer.

„Vysvětlila jsem mu, že na mém břiše není vůbec nic špatného a že stopy na něm zanechaly všechny mé děti. Díky tomu tak ani na vteřinu nezapomenu, že rostly v mém těle a že dnes chodí po světě. Všechny mé děti zkrátka zůstanou mou součástí,“ říká Hayley.

Inspirace pro ostatní ženy

Pro tuto ženu tak poporodní strie rozhodně nejsou žádnou nedokonalostí. Výrazné pajizévky na břiše považuje za svědectví o zázraku, který souvisí s narozením jejích tří dětí. I po letech své odhalené břicho s hrdostí ukazuje na svém Instagramu. Je tak inspirací pro ostatní ženy, které mají ze svého těla po dětech obrovské mindráky a je pro ně naprosto nepřijatelné, aby se na veřejnosti ukázaly třeba v kratších šatech nebo plavkách.

Manžel říká, že Hayley miluje takovou, jaká je

Manžel této Instagramerky, Cody Garnett, říká, že svou ženu miluje pořád stejně, jako když ji potkal před patnácti lety. Na jeho citech rozhodně nic nemění ani její vrásčitá kůže na břiše. „Důvody, proč ji miluji, nemají nic společného s žádnou částí jejího těla. Svou ženu mám rád stále stejně a po porodu našeho syna a následně našich dvojčat se na tom vůbec nic nezměnilo,“ vysvětluje Cody.

Hayley se rozhodla zpověď svého manžela vyvěsit na Instagramu poté, co ji ostatní maminky bombardovaly zprávami, že se necítí dobře před svým manželem. „Od žen jsem často dostávala zprávy, ve kterých se mě ptaly, zda se nahá před svým manželem necítím v rozpacích. Také je zajímalo, zda svého manžela ještě přitahuji jako žena. Z jejich otázek jsem cítila strach a obavy. Proto jsem jim chtěla i vzkazem svého manžela dodat sebevědomí,“ zakončuje Haley.

Autor:
Publikováno: 15. 10. 2019 12:00 Nahlásit obsah