Žena si postavila dům snů podle návodu na YouTube: Pro její rodinu to byl nový začátek

Žena si postavila dům snů podle návodu na YouTube: Pro její rodinu to byl nový začátek Zdroj: Carabrookins.com

Pokud po něčem opravdu toužíte, nic by vás nemělo v uskutečnění vašeho snu zastavit. A když náhodou něco nevíte, najdete to na YouTube. Těmito životními radami se řídila čtyřnásobná svobodná maminka Cara Brookins, která sobě a svým dětem vystavěla dům snů podle návodu na YouTube. Tento dům se pro celou rodinu stal symbolem jejich nového začátku.

Cara Brookins je obdivuhodná žena, která se sama stará o čtyři děti. Má za sebou dvě nepovedená manželství, která byla plná fyzického násilí. Na vlastní kůži zažila také stalking od muže, který trpěl psychickou poruchou. Vše, čím tato žena z amerického Arkansasu prošla, mělo dopad nejen na ni samotnou, ale také na její děti.

Zdroj: Carabrookins.com „Strašně jsem se za to, co se děje, styděla. Měla jsem strach o to, že si moje děti samy sebe necení a mají nízké sebevědomí. Potřebovala jsem za tím vším, co se stalo, udělat tlustou čáru. Chtěla jsem, abychom se všichni odpoutali od negativních myšlenek a vzpomínek, proto jsem se s dětmi pustila do stavby našeho vysněného domu,“ vysvětluje Cara, která na stavbu domu pohlíží jako na nový začátek.

Tato čtyřnásobná maminka, která se rozhodla postavit se na vlastní nohy, byla omezená financemi. I když si nemohla dovolit nový dům, tato skutečnost ji nezastavila. V roce 2007 si koupila dům zničený tornádem, ze kterého zbyly jenom základy. A právě na tomto místě se rozhodla postavit sobě a svým dětem vysněný domov, i když paradoxně neměla žádné zkušenosti se stavebními pracemi.

Zdroj: Carabrookins.com Odvážná Cara si vzala půjčku 150 tisíc dolarů, za kterou nakoupila všechen potřebný stavební materiál. Poté se se svými dětmi, kterým v té době bylo 2, 11, 15 a 17 let, pustila do stavby domu. Krok za krokem jí k tomu pomáhaly návody, které nacházela na YouTube. S pomocí těchto videí a týmové spolupráce celé rodiny se jí v jejím úsilí začalo dařit.

Zdroj: Carabrookins.com Tato žena se se svými dětmi naučila pracovat se dřevem, cihlami, betonem i sádrokartonem. Tak jak postupně rostl jejich dům, dávala se dohromady i jejich dříve rozbitá rodina. ze které se stal znovu jeden velký tým. „Musím říct, že moje děti se už ničeho nezaleknou. Jsou neuvěřitelně silné a pustí se prakticky do čehokoliv. Není nic, co by nedokázaly,“ říká hrdě čtyřnásobná máma.

Zdroj: Carabrookins.com Pětičlenná rodina Cary Brookins v průběhu let vlastními silami postavila nádherný dům o rozloze 325 metrů čtverečních. Najdete v něm pět ložnic, velký obývací pokoj, stylovou kuchyni a garáž pro tři auta. Ve svém domě, který nazývají Rezidence Inkwell, žijí víc než osm let a jsou čím dál spokojenější.

Zdroj: Shutterstock.com O společné cestě této pětičlenné rodiny k vysněnému domu i k vlastnímu sebevědomí vám toho hodně napoví také následující video.

Autor:
Publikováno: 11. 6. 2019 14:00 Nahlásit obsah