Kategorie Rusko

Článek
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět O výrazném líčení můžeme mluvit dvojím způsobem. Ten první způsob je znám snad všem, ženy prostě prahnou po dokonalé pleti. Ten druhý případ ovšem ukrývá silné příběhy žen, které odkazují na krutý boj s rakovinou. Taková proměna jim pak alespoň na chvíli pomůže přejít na jiné myšlenky.
Článek
Nehty ve tvaru zubů? Ano, i tohle se nosí
Nehty ve tvaru zubů? Ano, i tohle se nosí Trendy se mění nejenom v oblasti módy a účesů, dokonce se jednou za čas objeví i něco nového v designu manikúry. Bohužel ne vždy jsou tyto novinky něco, co bychom na svých nehtech chtěly mít.
Článek
Jak vypadá svatba za jeden milión dolarů?
Jak vypadá svatba za jeden milión dolarů? Khadija Uzhakhovs a Said Gutseriev ruští novomanželé uspořádali svatbu v přepočtu za 24 miliónů Kč. Je to až k nevíře, že se dá utratit tolik peněz za jeden den a noc.
Článek
Matička Rus - země nevídaných možností
Matička Rus - země nevídaných možností Rusko je opravdu zemí neomezených možností. Vynalézavost občanů Matičky Rusi nezná mezí a jak je vidět, architekti pocházející z této části země procházejí velmi originálním studiem. Jejich pojetí staveb alá "z nouze ctnost" sice baví celý svět, ale účel zřejmě plní.
(5) Načíst více