Kategorie Rusko

Článek
Ruský miliardář zaplatil nejosamělejší ženě na světě nový domov. Agafya Lykova žije v horách na Sibiři přes 70 let
Ruský miliardář zaplatil nejosamělejší ženě na světě nový domov. Agafya Lykova žije v horách na Sibiři přes 70 let Agafya Lykova si díky svému způsobu života vysloužila přezdívku "nejosamělejší žena na světě". Tato 76letá žena pobývá celý život v ústraní sibiřských hor. Jelikož se začala její chalupa rozpadat, ruský miliardář Oleg Deripaskov se rozhodl, že jí zafinancuje nový domov.
Článek
Ruská sestřička Nadja se starala o pacienty s koronavirem spoře oděná. Nyní dostala nabídku od výrobce spodního prádla
Ruská sestřička Nadja se starala o pacienty s koronavirem spoře oděná. Nyní dostala nabídku od výrobce spodního prádla Není to tak dlouho, co svět obletěla fotka 23leté ruské sestřičky Nadji, která pečovala o pacienty s novým koronavirem oděná pouze do průhledného ochranného obleku a spodního prádla. Ačkoli od vedení nemocnice v Tule dostala disciplinární trest, otevřely se jí nové možnosti. Oslovil ji výrobce spodního prádla, který jí nabídl místo modelky.
Článek
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět O výrazném líčení můžeme mluvit dvojím způsobem. Ten první způsob je znám snad všem, ženy prostě prahnou po dokonalé pleti. Ten druhý případ ovšem ukrývá silné příběhy žen, které odkazují na krutý boj s rakovinou. Taková proměna jim pak alespoň na chvíli pomůže přejít na jiné myšlenky.
Článek
Nehty ve tvaru zubů? Ano, i tohle se nosí
Nehty ve tvaru zubů? Ano, i tohle se nosí Trendy se mění nejenom v oblasti módy a účesů, dokonce se jednou za čas objeví i něco nového v designu manikúry. Bohužel ne vždy jsou tyto novinky něco, co bychom na svých nehtech chtěly mít.
(1) Načíst více