Kategorie Samota

Článek
Zemřel nejznámější opuštěný delfín. V uzavřeném aquaparku žil sám dva roky
Zemřel nejznámější opuštěný delfín. V uzavřeném aquaparku žil sám dva roky Tento rok přichází jedna smutná zpráva za druhou. Nejznámější opuštěný delfín zemřel. Delfínice Honey byla pravděpodobně nejslavnějším opuštěným delfínem, který žil od roku 2018 v malém bazénku v uzavřeném aquaparku v Japonsku. Ačkoliv se ochránci zvířat snažili Honey z tohoto nedůstojného místa zachránit, boj o její život trval příliš dlouho.
Článek
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě
Tyto projevy ve vašem chování jsou předzvěstí zásadních změn ve vašem životě Je všeobecně známo, že člověk se v průběhu života mění, a to nejenom fyzicky, ale i duševně. Souvisí to s vývojem vztahů i kariéry, společnosti a hlavně s osobností každého z nás.
Článek
Jste rádi sami? Možná se u vás objevují tyto osobnostní rysy
Jste rádi sami? Možná se u vás objevují tyto osobnostní rysy Trávíte svůj volný čas rádi sami? Rádi jednoduše z tohoto uspěchaného světa na pár chvil zmizíte a najednou jste to jen vy a vaše myšlenky? Jestliže vám nevadí samota, patříte mezi ty, kteří si její hodnotu plně uvědomují, a když potřebujete, jste schopni nalézt svůj vnitřní klid.
Článek
Odsouzena žít ve vztahu
Odsouzena žít ve vztahu Stres, hádky a pak ticho, spaní na gauči, výčitky. Vývoj vztahu?
Článek
Čtenářka píše: Proč být a nebo NEbýt sama
Čtenářka píše: Proč být a nebo NEbýt sama Z pohádek, jak přijel princ na bílém koni a vysvobodil princeznu, jsme už dávno vyrostli. Když se podívám kolem sebe, tak možná jeden pár z deseti je skutečně harmonický. Říkáváme často: „Ale však co, hádky do života patří“ a omlouváme sebe i svého partnera. Kde je však ta zdravá míra, která vztahu neškodí?
Článek
Tip čtenářky: Když nás obklopí samota a nuda
Tip čtenářky: Když nás obklopí samota a nuda Občas se stává, že se i v našem zábavném a chaotickém životě objeví chvíle, kdy se začneme nudit. Proto jsem pro vás připravila několik tipů, kam vyrazit nebo čím se zabavit. Tady jsou!