Kategorie Sebeobrana

Článek
Nejlepší obrana před přepadením či znásilněním? Náraz loktem nebo kopnutí do rozkroku
Nejlepší obrana před přepadením či znásilněním? Náraz loktem nebo kopnutí do rozkroku Čas od času se každá žena vrací sama pozdě domů, ať už z posezení s kamarádkou nebo z práce. Vystavuje se tak riziku, že si ji pod rouškou tmy vyhlédne neznámý člověk. Abyste nebyla z útoku překvapená, není od věci, když se na něj předem připravíte. Pomohou vám k tomu následující tipy, které vás ochrání před přepadením i případným znásilněním.
Článek
Bezpečnost žen při kondičním běhu
Bezpečnost žen při kondičním běhu Máte v plánu jít běhat ven? Nezapomeňte na bezpečnostní opatření, která vám pomohou cítit se bezpečně. Nedělejte si z běhu rutinu. Tento článek obsahuje několik bezpečnostních tipů, které použijte při běhu, a přitom zůstaňte v bezpečí.
Článek
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií!
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií! Když se veřejnost dozví o nějakém znásilnění, většinou se diskutuje o tom, proč se dána žena nebránila či nějak útočníkovi neublížila. Většina žen udává, že kdyby mělo k něčemu takovému dojít, útočníkovi by se bránila ze všech sil, proč tomu tak ale ve skutečnosti není? Vědci v tom mají nyní jasno!
Článek
Techniky sebeobrany, které vám mohou zachránit život
Techniky sebeobrany, které vám mohou zachránit život Protože svět kolem nás nebývá vždy jen hezkým a bezpečným místem, je určitě dobré vědět, jak reagovat v nebezpečných situacích. Proto pro vás máme několik technik sebeobrany, které vám mohou třeba i zachránit život.
(2) Načíst více