Kategorie Školák

Článek
13letý hrdina: Školák zachránil autobus plný dětí, když řidička náhle zkolabovala
13letý hrdina: Školák zachránil autobus plný dětí, když řidička náhle zkolabovala Když se 13letý Dillon Reeves vracel školním autobusem domů, nečekal, že bude v ohrožení života a že zachrání životy i svých 66 spolužáků. Řidička autobusu totiž náhle zkolabovala, Dillon však pohotově převzal řízení a vozidlo bezpečně zastavil. Jeho hrdinský čin zachytila kamera - chlapcova duchaplná reakce ohromí i vás!
Článek
Školní výbava pro prvňáčky: Přehled, na co nezapomenout
Školní výbava pro prvňáčky: Přehled, na co nezapomenout Jak vybavit prvňáčka do školy a na co nezapomenout? Jestli si zrovna také kladete tuto otázku, máme pro vás základní přehled věcí, které svému prvňáčkovi rozhodně nachystejte dopředu. Co vše by měla tedy školní výbava pro prvňáčky obsahovat?
Článek
Na koronavirus zemřel teprve 13letý americký chlapec. Několik dnů před smrtí chodil ještě do školy
Na koronavirus zemřel teprve 13letý americký chlapec. Několik dnů před smrtí chodil ještě do školy Jak informoval americký portál CNN, během minulého víkendu zemřel na komplikace spojené s koronavirem teprve 13letý chlapec Peyton Baumgarth. Tento školák se stal nejmladší osobou v americkém státě Missouri, která zemřela na koronavirus.
Článek
Modelka, taxikářka nebo věčně nestíhající. Nejen na tyto matky školáků narazíte od 1. září opět před školou
Modelka, taxikářka nebo věčně nestíhající. Nejen na tyto matky školáků narazíte od 1. září opět před školou 1. září netrpělivě vyhlíží nejen děti, ale i jejich rodiče. Máte-li dítě školou povinné, které ráno dáváte do školy a odpoledne zase vyzvedáváte, chtě nechtě se musíte setkat i s dalšími rodiči. Jelikož se kolem dětí mladšího školního věku točí hlavně maminky, přinášíme přehled velmi častých typů matek, na které můžete před školou narazit.
Článek
Jak přežít začátek školního roku? Nastavte si pravidla už od začátku
Jak přežít začátek školního roku? Nastavte si pravidla už od začátku Začátku školního roku se děsí nejen každý školák a student, ale také každý rodič. Zvlášť pro rodiče malých dětí je začátek školního roku doslova o nervy, neboť malý školák musí začít dodržovat pevný řád spojený s řadou povinností. A s tím má často problémy. Abyste se kvůli tomu coby rodiče příliš nestresovali, myslete na tato pravidla.
Článek
Maminka sdílela na Facebooku oznámkovanou úlohu svého dítěte: Co myslíte, dostala její dcera čtyřku oprávněně?
Maminka sdílela na Facebooku oznámkovanou úlohu svého dítěte: Co myslíte, dostala její dcera čtyřku oprávněně? Maminka malé školačky, která chodí na nejmenovanou českou základní školu, v polovině června rozproudila vody Facebooku. Na sociální síti totiž sdílela oznámkovanou úlohu z českého jazyka, za kterou její dcera dostala čtyřku. Příspěvek této maminky vzbudil obrovský rozruch a samotné diskutující rozdělil na dva tábory.