Kategorie Sníh

Článek
Čeká nás zima, jaká tu nebyla více jak 100 let. Naplní se předpovědi?
Čeká nás zima, jaká tu nebyla více jak 100 let. Naplní se předpovědi? Je pravdou, že pořádná zima plná sněhové nadílky jak ji známe z obrázků pana Lady, v našich končinách léta nebyla. Už si ani nepamatuji, kdy naposledy byly Vánoce na sněhu. Jenže to se má prý letos změnit.
Článek
Svět, který se zrodil z ledu
Svět, který se zrodil z ledu Každý z nás nejméně jednou stavěl sněhuláka a ví kolik práce a času je s tím spojeno. Proto je až nepředstavitelné, jak velké úsilí bylo potřeba k vybudování sněhových měst, soch a budov. Architektům těchto objektů patří rozhodně uznání a přání dlouhé, ledové zimy.
Článek
Zimní umění: sochy ze sněhu
Zimní umění: sochy ze sněhu Ze sněhu se dá postavit daleko více věcí než jen obyčejný sněhulák. Mistři zimního sochařského umění dokáží ze sněhu vytvořit různá zvířata, lidi, pohádkové postavičky i slavné budovy. Prohlédněte si fotogalerii těch…
Článek
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex!
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex! A už ho tu máme – výsledek několikaměsíčního intenzivního výzkumu! Soupis, při jehož četbě se vám budou podlamovat kolena. Seznam, který zachvátí všechny vaše smysly a rozhoupe vám půdu pod nohama! Tak na co ještě čekáte?