Kategorie Stehna

Článek
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě Za pár týdnů se opět oblečeme do plavek a budeme se slunit na pláži. Je tu ovšem jedno velké ALE. Tím jsou nejen nadbytečná kila, ale i nevzhledné ďolíčky na stehnech a hýždích. Jestli vás trápí zrovna tento problém, naordinujte si čerstvý ananas. Jezte jej a aplikujte přímo na kůži. Pomůže vám při hubnutí, a hlavně omezí vznik celulitidy.
Článek
Jak zabránit tření kůže mezi stehny? Tento účinný trik funguje více než perfektně!
Jak zabránit tření kůže mezi stehny? Tento účinný trik funguje více než perfektně! Komu se to již někdy stalo, moc dobře ví, jak nepříjemné a bolestivé to je. Především v horkých letních dnech se více potíme a trpí tím hlavně naše stehna. Nepříjemně (převážně když na sobě máme šaty) se třou o sebe, až se objeví nepříjemné zarudnutí a třeba i vyrážka a boláky.
Článek
Proč máte celulitidu?
Proč máte celulitidu? Máte celulitidu a nevíte, jak se jí zbavit? Když se teď nebudeme zabývat dědičností nebo stárnutím, ve většině případů, si za celulitidu můžeme samy. Velmi důležitou roli u tohoto problému hraje naše životospráva a zlozvyky. Poradíme vám, co změnit a na co si dát pozor.