Co všechno o vaší povaze vypoví tvar vašich nohou? Možná se budete dost divit

Co všechno o vaší povaze vypoví tvar vašich nohou? Možná se budete dost divit Zdroj: Shutterstock

Pro některé muže jsou ženské nohy tou nejsmyslnější částí dámského těla. Právě podle tvaru nohou dokážeme o jejich nositelce povědět víc, než by ji kdy napadlo. Tvar nohou totiž vypovídá o povaze i charakteru člověka.

Kromě těchto dvou věcí však nohy prozradí i stinné stránky. Možná právě kvůli vašim nohám si vás váš partner vybral a ani o tom nevíte.

Zdroj: Shutterstock

Typ A

Když se postavíte, mezi vašimi nohama není takřka žádná mezera, pouze u kotníků. Značí to, že jste velmi smyslná osoba, která muže přitahuje svou ženskostí. V cizím prostředí se cítíte nesvá a stydíte se, proto po svém boku máte raději dominantnější polovičku. Zkuste být ve svém životě více aktivní, jinak se s vámi váš partner začne brzy nudit.

Typ B

Tento typ je pravým opakem typu A. Vaše nohy se dotýkají pouze v jednom bodě, a to u kotníků. Jste odvážná a dobrodružná povaha, která nesnáší nudu a stereotyp. Milujete dobrodružství a nové informace. Tato svoboda a nespoutanost však může mnohé muže odradit.

Typ C

Ženy s typem C se mohou pyšnit nohama, které se dotýkají pouze v oblasti stehen. Kotníky a kolena se navzájem nedotýkají. Na opačné pohlaví působíte velmi jemně a něžně, dalo by se říct až romanticky. Když se však zamilujete, z křehkého děvčátka se rázem stane divoká dračice, která je pro všechnu špatnost.

Typ D

Typ D je typem nejrozšířenějším. Nohy se dotýkají jak v oblasti kotníků a lýtek, tak i kolenou. Vypovídá to o vás, že jste přirozená žena, která si na nic nehraje. Nesnášíte faleš a lež, proto se snažíte být za každou cenu svá. Nevyhledáváte dobrodružství a experimenty, máte ráda osvědčené věci, které fungují. Když však máte možnost vyzkoušet něco nového, v žádném případě se nebráníte, jen nejste jejich iniciátor.

Jaký typ nohou máte vy? A sedí tato charakteristika na vás? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích níže! 

Autor:
Publikováno: 25. 7. 2022 05:50 Nahlásit obsah