Kategorie Svatební šaty

Článek
Tyto svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva oddělené tábory. Vysvětlíme vám proč!
Tyto svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva oddělené tábory. Vysvětlíme vám proč! Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den tou nejhezčí nevěstou na světě. Proto se také s tímto snem pojí důkladné plánování onoho slavnostního dne a samozřejmě k němu patří i svatební šaty. V následujícím článku vám ukážeme šaty, které uživatele internetu rozdělily na dva tábory.
Článek
Že nevěsty musí být v bílém? To už dneska neplatí
Že nevěsty musí být v bílém? To už dneska neplatí Když se řekne slovo svatba, většinou si představíme ženicha v obleku a nevěstu v romantických bílých šatech. Nevěsty se už dnes ale dávno neřídí podle této tradice a na svatbu vyráží klidně v šatech různobarevných.
Článek
Popusťte uzdu fantazii a místo svatebního kýče zvolte POSHme
Popusťte uzdu fantazii a místo svatebního kýče zvolte POSHme Poslední dobou se i v našich končinách rozšířil zvyk mít na svatbách družičky. Z amerických filmů je známe jako nevěstiny kamarádky navlečené do nevzhledných, kýčovitých, volánkových a nejlépe růžových šatů. Ale nenechte se mýlit, vůbec tomu tak být nemusí. Alespoň ne s POSHme.
Článek
10 způsobů, jak předělat svatební šaty na obyčejné
10 způsobů, jak předělat svatební šaty na obyčejné Svatební šaty by vám měly připomínat váš nejkrásnější den v životě. Měly by vás také vystihovat a rozhodně lahodit vašemu vkusu. Proč si tedy tak osobní a krásné šaty vzít na sebe jen jednou? S pár úpravami je budete moci nosit klidně i do práce.
Článek
Svatební šaty na míru už se asi nenosí
Svatební šaty na míru už se asi nenosí Každá nevěsta chce mít perfektní svatbu, dokonce i ta, která tvrdí, že svatební přípravy tolik neprožívá. To, že to nevěstě sluší, se mimo jiné posuzuje podle toho, jak jí padnou svatební šaty. Čím luxusnější šaty daná…
Článek
Svatební trendy pro rok 2015: Jaké svatební šaty budou vévodit nastávající sezoně?
Svatební trendy pro rok 2015: Jaké svatební šaty budou vévodit nastávající sezoně? Rok 2015 přináší nové svatební trendy. Plánujete, že do toho letos praštíte? Možná, že vám přijde vhod, když budete vědět, jaké svatební šaty budou vévodit této sezoně. Korzety a široké šlehačkové sukně rozhodně…
Článek
Svatební šaty, které by chtěla každá: Vera Wang, Vivienne Westwood, Pronovias a další
Svatební šaty, které by chtěla každá: Vera Wang, Vivienne Westwood, Pronovias a další Svatba je obvykle aktem, který se odehraje v lepších případech jen jednou za život. A co by to bylo za nevěstu, kdyby nechtěla mít ty nejkrásnější svatební šaty, které všem vyrazí dech?
Článek
Ti, kteří šijí šaty pro princezny, část šestá: Reem Acra
Ti, kteří šijí šaty pro princezny, část šestá: Reem Acra Její šaty ztělesňují eleganci a hluboký smysl pro návrh, evropský styl a cit pro krásu. Svatební kolekce a kolekce ready to wear se vyznačují vysokou úrovní kvality zpracování a nádechem luxusu. O kterém módním návrháři je dnes řeč?
Článek
Trendy ve svatebních šatech 2014
Trendy ve svatebních šatech 2014 Móda se k nám neustále vrací v nových vlnách, které napodobují staré trendy. Letos to budou třicátá, čtyřicátá a padesátá léta, která opět vnesou do módy svatebních šatů ženskost, eleganci, důraz na siluetu a úzký pas.…
(5) Načíst více